22 obserwujących
417 notek
168k odsłon
476 odsłon

Zwolnienie młodego Banasia to nie żadne bezprawie,lecz "powrót prawa". Naiwniśmy,oj,naiwni

Wykop Skomentuj7

Zwolnienie syna Banasia, Jakuba Banasia z Banku PKO S.A. to raczej nie żadne bezprawie, lecz POWRÓT DO PRZESTRZEGANIA PRAWA. 

Ponad 2 miesiące temu p.Ryszard Jach na swoim TT chyba jako pierwszy zwrócił uwagę, opierając się na swojej praktyce zawodowej, na to, że młody Banaś będąc dyrektorem i pełnomocnikiem zarządu w "zrepolonizowanym" Banku PKO S.A.   NIE MOŻE JEDNOCZEŚNIE BYĆ CZŁONKIEM RADY NADZORCZEJ ZWIĄZKU PRACODAWCÓW PRZEDSIĘBIORSTW PRZEMYSŁU OBRONNEGO I LOTNICZEGO!

Ale ponieważ rada nadzorcza to niekiepska kasa, to młody Banaś łączył niepołączalne :)))  ile się da.  Jak to mówił poeta: Łącz niepołączalne, sięgaj tam, gdzie NIK-u wzrok nie sięga :).      Oczywiście, gdyby Tata Kamienicznik nie wysypał się (został wysypany), to latorośl sięgałaby tam, gdzie wzrok NIK-ogo nie sięga aż do samego chyba Armageddonu :). Takich par ojciec-syn jest mnóstwo w polskim polityko-biznesie. Czy to, że taka cisza jest w mediach o tym młodszego Banasia łączeniu niepołączalnego świadczyć może, że takich łączących jest... więcej? Może stąd ta cisza. 

imageimageimage

Ilustracja. Pochodzący sprzed ponad 2 mies. wpis na TT p.Ryszarda Jacha, który później kilka razy wklejałem na swoim blogu. 


image

Ilustracja. A to drugi wpis p.Jacha na temat "łączenia niepołączalnego".


Zwolnienie młodego, genialnego Banasia to zacieranie śladów przegięcia jakim było podwójne trzepanie kasy. A czy to wycofanie się ze złamania prawa posłużyło też jako element presji? Może tak, może nie. Mamy do czynienia z tak wyrafinowaną i profesjonalną siecią krętaczy i krętactw, że tutaj każdy czyn ma kilka wymiarów. Powrót prawa (zwolnienie młodego B.) i ucieczka przed konsekwencjami tej osoby, która zatrudniła młodego B. (zwolnienie młodego B.) mogą jednocześnie być... wyciągnięciem haka na jego tatę :). To III RP, nowy ustrój,  nowy stan państwa ;). Nowe standardy. Wzniesione pod niebiosa.

Ów w tytule "powrót prawa" to oczywiście żart. Prawo przywrócono tylko przy okazji. Z powodu strach i tego że "się wyda".

Ostatnio w folwarku Morawieckiego (PKO) dużo przetasowań, odejść etc. Kotłuje się. Gdzie diabli rządzą, tam dużo dymu. 

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale