53 obserwujących
1121 notek
439k odsłon
  2262   3

! Szokujący wywiad: Dr Fuellmich, dr Wodarg i prof. M.Schwab w rozmowie z dr. D.Martinem

1. Artykuł (rozmowa) takiej wagi, że może być nazwana tylko GAMECHANGER. Liczba szokujących informacji, faktów, danych zawartych w tym wywiadzie jest ogromna. Liczba szokujących wniosków, implikacji z niej wynikających jest ogromna i wymagająca wciąż wyciągnięcia i opracowania. Może podejmę się wkrótce próby opisania chociaż tych najważniejszych implikacji. Jedno jest pewne, wyłania się tu obraz hiper-złożonej logistycznie operacji wielu podmiotów kierowniczych [por. ustalenia RFK Jr dotyczące gier Germ Games w artykule prof. E.Curtina https://www.salon24.pl/u/wawel24/1190346,kowidowy-pucz ]. Oczywiście, dodawać tutaj chyba nie potrzeba, iż 1. cele poszczególnych punktowych podmiotów zaangażowanych w operację są lokalne (specyficzne, jednostkowe), 2. najważniejsze elementy logistyki całościowego procesu nie są znane na niższych szczeblach (vide: znana z "Biesów" technika działania organizacji nihilistycznych) a często i na równoległych szczeblach. Czy są dowody na to. że rzeczonej mnogości podmiotów kierowniczych sytuacja logistycznie wymyka, lub może się wymknąć spod kontroli? To wymaga przemyśleń i ustaleń.


2. Poniższa rozmowa winna być czytana w bloku czterech innych tekstów i W OKREŚLONEJ KOLEJNOŚCI ze względu na kluczową synergię sensów:

PLANDEMIA

1. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1183256,kulisy-pseudopandemii

2. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1184175,covid-eugenika-projektowane-dzieci-militarne-agencje-i-gafam-czyli-cele-pandemii

3. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1196923,szokujacy-wywiad-dr-fuellmich-dr-wodarg-i-prof-m-schwab-w-rozmowie-z-dr-d-martinem

4. https://www.salon24.pl/u/wawel24/1190346,kowidowy-pucz

5. https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2021/06/14/podsumowanie-pandemii/]SARS-CoV-2 w kontekście patentów sprzed 20 lat - dr David Martin


Dr Reiner Fuellmich: David, przepraszam, że musiałeś czekać, to z mojej winy. Jesteś jeszcze z nami?

Dr David Martin: Owszem.

Dr Reiner Fuellmich: Świetnie. Miło Cię znowu widzieć.

Dr David Martin: I wzajemnie.

Dr Reiner Fuellmich: Tak więc… Myślę, że byłoby dobrze, gdybyś przedstawił swoją osobę. Wiemy, że jesteś prezesem M-CAM International, organizacji zajmującej się zarządzaniem ryzykiem w obszarze innowacji, ale to niewiele mówi nam o charakterze Twojej pracy.

Dr David Martin: Tak, jeśli chodzi o naszą działalności jako organizacji, od roku 1998, jesteśmy największym na świecie ubezpieczycielem aktywów niematerialnych i prawnych na rynkach finansowych działamy w 160 krajach, tak więc jesteśmy obecni w większości krajów świata Oferujemy rozwiązania ubezpieczeniowe, w tym w zakresie patentów i zgłoszeń patentowych, grantów federalnych, analizy rejestrów przetargów, rejestrów elektronicznego (online) obiegu dokumentów rządowych, itd. Mamy nie tylko możliwość monitorowania procesów oraz podmiotów w te procesy zaangażowanych, ale także śledzimy wybrane kategorie tematyczne zasobów na rzecz organizacji oraz osób prywatnych, a także dla naszych celów komercyjnych, gdyż jak zapewne Państwo wiecie, nadzorujemy 3 globalne indeksy kapitałowe, które śledzą topowe światowe indeksy kapitałowe spółek o średniej i dużej kapitalizacji. Nasz model biznesowy opiera się na monitorowaniu działań w obszarze innowacyjności na całym świecie, a szczególnie efektów ekonomicznych tych innowacji, stopnia, w jakim pomagają one realizować zobowiązania wobec interesariuszy, relokować zasoby spółek, itd.

Nasz biznes dotyczy innowacji oraz finansowanie tychże. Oczywiście w kontekście tej prezentacji, jak zapewne Państwo wiecie, przeanalizowaliśmy ponad 4000 patentów związanych z wirusem SARS-CoV-2 i dokonaliśmy kompleksowej analizy źródeł finansowania tych wszystkich działań związanych z koronawirusem, które poskutkowały zakwalifikowaniem SARS-CoV-2 jako [subklad] haplogrupy rodziny betakoronawirusów.

Moim celem jest krótkie przedstawienie ogólnej chronologii, gdyż prezentacja każdej analizy dokumentacji ponad 4000 patentów w ramach tej rozmowy byłaby trudna, ale przesłałem Państwa grupie kopię niezwykle ważnego dokumentu, który został opublikowany wiosną 2020 r.

Dokument ten możecie Państwo zamieścić w domenie publicznej. Jest on o tyle ważny, że dokonaliśmy w nim analizy opublikowanej sekwencji genomu, który pochodził z izolatu “nowego” koronawirusa i jako takiego właśnie sklasyfikowanego przez ICTV, czyli Międzynarodowy Komitet Taksonomii Wirusów przy WHO.

Przyjrzeliśmy się tym sekwencjom, które sklasyfikowano jako “nowe” i wyszukaliśmy je w bazie danych patentów obecnych w rejestrach w tamtym czasie, wiosną 2020 r. W raporcie tym opisaliśmy wyniki naszych badań wskazujące, że ponad 120 patentów zawierających dowody sugerujące, że

sklasyfikowanie tego koronawirusa jako “nowego” było całkowicie niewłaściwe.

Nie ma mowy o żadnym “nowym” koronawirusie. Istnieje mnóstwo bardzo subtelnych modyfikacji genomów koronawirusów dostępnych w bazach danych, ale nie znaleźliśmy ani jednego koronawirusa sklasyfikowanego jako całkowicie nowy i co więcej, w bazach danych patentów znaleźliśmy wnioski patentowe odnośnie nowych koronawirusów sięgające nawet do roku 1999.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale