3 obserwujących
273 notki
117k odsłon
473 odsłony

Jankesi! Wynocha z Polski!

Wykop Skomentuj


Od 1 listopada do wczoraj (07.01.17)w Polsce z zimna zmarło 55 osób, a 24 zatruło się czadem!

A ten paskudnik i obleśny satyr J. Urban dalej nie chce zdradzić gdzie schował te koce, które chciał onego czasu podarować biednym Amerykanom.
A dałby pani Beacie, która mogłaby się pochwalić przed prezesem jeszcze lepszą zmianą.

Czyżby ta jankeska brygada przyjechała po te obiecane za czasów komuny koce?
A może uznali, że w Polsce już czas najwyższy ratować demokrację?

Nikt tak, jak Amerykanie, nie potrafi ratować demokracji. No… Lekko przesadziłem – równie dobrze, ale na mniejszą skalę, potrafią to czynić i czynią żydowscy osadnicy państwa Izrael.

A Jankesi? Jankesi wpierw, tak na rozgrzewkę, abyśmy nie zamarzli z zimna i nie zgnuśnieli z lenistwa, zrobią nam późny Bagdad i coś na wzór obecnego Aleppo, a potem dla tej garstki autochtonów jaka się tutaj ostanie na terenach długo wyczekiwanego państwa Polin wyznaczą rezerwat (jeden w zupełności wystarczy)w celach ochrony innych praw dla grupy etnicznej.

Gdzieś tam wyczytałem, że oni, Jankesi, przybyli tutaj rotacyjnie, ale na stałe, aby bronić wschodniej flanki NATO – rzekomo przed Putinem. No tak. Były agent sowieckich tajnych służb jest strasznym zagrożeniem. Rosja, którą rządzi po swojemu, ulokowała niewielką liczbę swoich żołnierzy w Syrii skąd zresztą już ich wycofuje, a taka pokojowa Ameryka Clintonów i Sorosów reprezentujących Klub Bilderberg chroniony przez CIA ma 1000 (!) baz rozsianych po świecie.

Wszędzie gdzie Jankesi „ratowali” pokój i demokrację dziś mamy totalną rozpierduchę.

Jankesów do Polski zaprosili marionetki prezesa Kaczyńskiego, Duda i Macierewicz.
Czyje interesy reprezentuje ten mały wielki człowiek z Żoliborza?

Na pewno jest daleki od idei Romana Dmowskiego, który stwierdzał jasno i wyraźnie, nie pozostawiając najmniejszych złudzeń, że wszystkie rozbiory Polski były zasługą Żydów.

Chciałbym tym karłom polskiej polityki przypomnieć słynne zdanie Romana Dmowskiego, pod rozwagę, by mieli się na baczności:

„Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie”


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale