0 obserwujących
5 notek
1623 odsłony
  123   0

Podziękowania od Koteusza

 

Podziękowania od Koteusza
Chcę tą drogą złożyć gorące podziękowania:
Wszystkim przybyłym na fromborskie spotkanie blogerom i komentatorom jestem niezmiernie wdzięczny za trud pokonania drogi z domu do Fromborka oraz za miłą atmosferę podczas naszych dyskusji.
Wyjątkowe podziękowania niech zechce przyjąć pani Barbara, czytelniczka blogów, która postanowiła ściągnąć do Fromborka grupę przyjaciół, z którymi w latach młodości pracowała na rzecz odbudowy grodu Kopernika!
Szczególnie gorące podziękowania składam na ręce Budynia78 oraz członków zespołu „Spirit of 84” i osób im towarzyszących – mam nadzieję, że kilku fanów we Fromborku jednak znaleźliście, a dla mnie osobiście Wasz koncert to była bomba! Liczę też na to, że Wasz fromborski koncert – pierwszy poza Warszawą – przyniesie Wam mnóstwo kolejnych propozycji występów na terenie naszego kraju.
 
Spirit of 84 
 
Dziękuję także dyrektorowi Miejsko–Gminnego Ośrodka Kultury we Fromborku panu Henrykowi Horbaczowi za pomoc w organizacji spotkania.
Podziękowania składam też koleżankom z pracy: Beacie i Marioli, które czuwały nad grillem i trunkami w piątkowy wieczór.
Jedyny poseł – Witoldem Gintowt–Dziewałtowskim – który pojawił się na spotkaniu z mojej strony otrzymał już podziękowania. Przedstawiam ich treść oraz odpowiedź posła:
Do: Witold.Gintowt-Dziewaltowski@sejm.pl dnia: 26 lipca 2010 17:03
Bardzo panu dziękuję w imieniu wszystkich blogerów i komentatorów (którzy prosili mnie bym przekazał panu podziękowania), za przybycie na spotkanie we Fromorku oraz za ponad 2-godzinny udział w dyskusji.
Mam nadzieję, że blogerzy nie okazali się aż tak straszni, jak pan sobie to wyobrażał. :)
Mam także nadzieję, że zastosowana forma dyskusji odpowiadała panu, gdyż jednocześnie chciałbym już teraz zaprosić pana na tego rodzaju spotkanie latem przyszłego roku, gdyż uczestnicy fromborskiego spotkania planują kontynuować tego rodzaju debaty z politykami, choć w tej chwili nie ma pewności czy ponowne spotkanie odbędzie się we Fromborku, bo pojawiły się różne pomysły, co do miejsca takiej dyskusji. 
pozdrawiam
Krzysztof Kotowski, (bloger Koteusz)
Od: "Witold Gintowt-Dziewałtowski" <Witold.Gintowt-Dziewaltowski@sejm.pl>  Do: krzysztof_j_kotowski <krzysztof_j_kotowski@o2.pl> dnia: 27 lipca 2010 10:02
Panie Krzysztofie,
Dziękuje. Wszystko było w miarę dobrze. Chętnie będę kontynuował.
Pozdrawiam
--
Witold Gintowt-Dziewałtowski
Dziękuję także Czarkowi Krysztopie za sporządzenie logo spotkania.
 
Za wszelkie niedociągnięcia jeszcze raz przepraszam i oczywiście zapraszam de Fromborka w roku przyszłym!
 

Krzysztof Kotowski

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale