witas1972
"Chłopcy silni jak AZOV stal, Oczy patrzą się w dal, Nic nie znaczy nam wojny pożoga, Hej sokoli nasz wzrok, W marszu sprężysty krok, I pogarda dla śmierci i wroga, Gotuj broń, Naprzód marsz ku zwycięstwu!!!
100 obserwujących
820 notek
1554k odsłony
  2261   3

Co robić z najazdem rosyjskich TIR-ów przez Polskę?

   Po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Ukrainę 24 lutego rosyjskich TIR-ów i innych aut dostawczych w Polsce wcale nie stało mniej. Wręcz przeciwnie - na tranzytowych drogach od Niemiec do Białorusi i do rosyjskiego obwodu Kaliningradu (A2, dk 2, 92 i 57, S8,) jest ich teraz więcej.

   Przyczyną są ograniczenia innych rodzajów transportu między EU (czytaj: D F NL) a Rosją oraz strach aby zdążyć przed możliwym całkowitym zamknięciu handlu z tym zbrodniczym IMPERIUM ZŁA 2.2

  Dlatego parkingi wzdłuż tych równoleżnikowo położonych tras są w dużej zaśmiecanie widokiem zarejestrowanych w Rosyjskiej Federacji aut ciężarowych. Z rosyjskimi emblematami, symbolami Imperializmu Rosyjskiego i sowieckiego zniewolenia. Nierzadko "udekorowane" pomarańczowo-brązowymi symbolami rosyjskiej agresji na Ukrainę (tzw. "kolorady" czyli stonki ziemniaczane - symbol prawnie zakazany w Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii i Finlandii).

   Polska jeszcze nie wdrożyła zakazu tankowania rosyjskich aut, a przecież paliwo wlane do nich w Polsce MOŻE BYĆ UŻYTE W POJAZDACH WOJSKOWYCH ROSYJSKIEJ ARMII MORDUJĄCEJ NA UKRAINIE nie tylko Jej bohaterskich Obrońców, a przede wszystkim DOKONYWUJĄCEJ LUDOBÓJSTWA BEZBRONNYCH KOBIET I DZIECI. To trochę jak współudział... Co to dla kacapów przelać polskie dobre jakościowo paliwo z baku TIRa do jakiejś pancerki, która stanęła zapchana ruskim zabrudzonym dieslem?

   Przejazdu przez Polskę pojazdów należących do  państwa agresora i zbrodniarzy wojennych nasz rząd sam nie może. Ale to proponuje i chwała mu za to.

   Zakaz tankowania tanim, najtańszym w EU, wręcz dotowanym przez Prezesa Obajtka, polskim paliwem rosyjskich i białoruskich pojazdów może ogłosić w jednostronnym porządku.

 Panie premierze, BEZ STRACHU, ALE Z ROZWAGĄ!

W poniższym linku adresy web camer z przejść granicznych z Rosją i Białorusią, pełnych pełnych ruskich ciężarówek:

https://www.salon24.pl/u/witas1972/1213772,rosyjskie-tiry-przewoza-przez-polske-smierc-dzieci

Lubię to! Skomentuj78 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka