witas1972
"Chłopcy silni jak AZOV stal, Oczy patrzą się w dal, Nic nie znaczy nam wojny pożoga, Hej sokoli nasz wzrok, W marszu sprężysty krok, I pogarda dla śmierci i wroga, Gotuj broń, Naprzód marsz ku zwycięstwu!!!
97 obserwujących
806 notek
1524k odsłony
  573   2

KupujMY rosyjską ropę i gaz! Ale płacąc tylko żywnością

   KupujMy - rozumiejąc = MY jako narody i państwa EU. Jeżeli koniecznie musiMY te paliwa ze śladem węglowym kupować właśnie stamtąd...

   Jeżeli woń krwi zamordowanych mieszkańców Ukrainy zarówno ukraińsko-, czy russko-, czy tatarsko- języcznych, bijącą z tej ropy i gazu nie przeszkadza niektórym, pożal się Boże, EUropejczykom w zapewnianiu sobie życiowego komfortu. Tam Rosja niesie śmierć, a tu komfort życia. Tańszym kosztem.

- A ile jest warte czyste sumienie? - zapytał bohater wspaniałego westernu "Pale Rider" (Niesamowity jeździec).
- "How much is it worth to have a clear conscience?"

  Rosyjscy specjaliści z opozycji twierdzą, że po wprowadzeniu całkowitego embarga tylko na rosyjską ropę pieniędzy na wypłaty dla żołnierzy, policjantów i tajniaków starczy reżimowi Putina na 3 miesięce... Taka cena zatrzymania mordowania tysięcy ludzi. 

   System panujący w putinowskiej Rosji to MONETOKRACJA. Władza pieniądza. Rządzący kupują lojalność struktur siłowych tylko za pomocą dostępu do dóbr materialnych i przywilejów resortowych, np. bezkarności za łamanie praw wszelakich. Oprócz pierwszego przykazania w swojej zdeformowanej wykładni - Nie miej Boga innego poza Mną!

   Władza Putina trzyma się nie na bagnetach i pałach OMON-u, a na dopływie i rozdzielaniu strumieni nafto-U$Dolarów i gazo€urików. Po zatrzymaniu jego - rozsypie się szybciej niż władza sowiecka po blamażu Puczu Janajewa w sierpniu 1991 roku. Dajmy w końcu jej tę szansę!

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka