W najnowszym sondażu, dotyczącym tego właśnie referendum, 75% respondentów, którzy zadeklarowali swój udział, stwierdziło, że będą głosować za odwołaniem HGW. Jak Pan to skomentuje?
Uważam, że Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dobrym prezydentem Warszawy, ale płaci cenę za błędy obozu politycznego, który reprezentuje. Tak naprawdę bardzo wielu z tych, którzy deklarują, że chcą głosować za odwołaniem pani prezydent, ma na myśli kogoś zupełnie innego. To będą głosy za odwołaniem Donalda Tuska.
http://jagiellonski24.pl/2013/09/28/gowin-polska-tysiaca-liderow/
--------------------
Macie jeszcze jakies zludzenia co do Gowina?



Komentarze
Pokaż komentarze (3)