46 obserwujących
478 notek
324k odsłony
311 odsłon

Mój pierwszy komentarz

Wykop Skomentuj5

Mój pierwszy komentarz napisałam 10.07.2010 roku pod notką publicysty Grzegorza Wszołka - GW1990 pt. Nie zgadzam się z Mazurkiem 

@Mariusz Wiącek Tę sprzeczną z podstawowym wyczuciem smaku i prostacką pocztówkę pokazywali w TVN - dokładnie, fachowo. Pocztówki rozdawała młodzież jeżdżąca w bronkobusach. Młodzież trzeba szkolić! Komentowałam obrazy na pocztówkach znajomym: Pod jednym kątem widzimy premiera i p.o prezydenta w pozie sojuszu robotniczo-chłopskiego (rzeźba przy PKNiN), a z drugiej strony wymienione przez ciebie osoby. "Pic" z jednej strony, z drugiej - "fotomontaż". Pomysł, wykonanie i forma kolportażu nie świadczą najlepiej o zleceniodawcach. Pozdrawiam nieśmiało! (nowa)


Notka dotyczy klimatu dyskusji wokół wyborów prezydenckich w 2010 r. Druga tura odbyła się 4 lipca 2010 r. Zaprzysiężenie Bronisława Komorowskiego na Prezydenta odbyło się przed Zgromadzeniem Narodowym 6 sierpnia 2010. Po pięciu latach, 6 sierpnia 2015 przed Zgromadzeniem Narodowym przysięgę złożył obecny Prezydent Andrzej Duda. 


 

Zdziwiłam się małą liczbą odsłon notki Pana Grzegorza przy dużej liczbie komentarzy (208:94).  Może kogoś zainteresuje dawnych dyskusji klimat i czar. 

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka