130 obserwujących
435 notek
1456k odsłon
  8510   0

Notatka dla ministra Arłukowicza

Pan minister Arłukowicz, sekretarz stanu do spraw wykluczonych, będzie miał pełne ręce roboty. Aby mu nieco ułatwić trudną pracę, podsuwam następujące propozycje listy osób niewątpliwie wykluczonych w Polsce, których losem Pan Minister będzie musiał najpilniej się zająć:

 

Adam Bielan – wykluczony przez Panią Kluzik-Rostkowską z PJN.

Wszyscy publicyści pism Uważam Rze, Gazeta Polska, Nasz Dziennik i paru innych – wykluczeni przez mainstream z rzeczywistości medialnej.

Joanna Lichocka – wykluczona przez Ireneusza Krzemińskiego z dyskursu publicznego przez zdiagnozowanie u niej domniemanej „paranoi”.

Jarosław Marek Rymkiewicz – wykluczony przez salon w drodze złośliwego umieszczenia jego książki na liście kandydatur do „Nike” (która to nagroda sama w sobie jest potężnym środkiem wykluczania autorów tam nie uwzględnianych, czego dowodem brak nowych powieści Ziemkiewicza i Wildsteina na liście kandydatur).

Łukasz Warzecha – wykluczony przez prezesa Trybunału Konstytucyjnego z prowadzenia konferencji.

Jan Maria Rokita – wykluczony najpierw przez władze PO a potem przez Lufthansę.

Ja – wykluczony przez Straż Miejską 10 maja na Krakowskim Przedmieściu, która nie dała mi przedrzeć się do namiotu Solidarnych (świadkiem: bloger Bernard).

Bartosz Arłukowicz – wykluczony z grona altruistycznych politykow przez działacza SLD o nazwisku Kalita, który uznał jego wejście do rządu za motywowane niską chęcią posiadania limuzyny wraz z szoferem.

*

Bardzo proszę o zgłaszanie dodatkowych kandydatur. W ten sposób ziści się pomysl współpracy społeczeństwa obywatelskiego (w postaci Salonu24) z ministrem-kordynatorem do spraw wykluczonych.

 

Lubię to! Skomentuj144 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale