Wolność Gospodarcza Wolność Gospodarcza
782
BLOG

Blog-błazny z PiS-u et consortes

Wolność Gospodarcza Wolność Gospodarcza Polityka Obserwuj notkę 97

Ten post będzie podusmowywyał spustoszenie, które powstało w niektórych głowach po indoktrynacji pisonomią i prezesowska jedynie sluszna linia propagandową solidaryzmu społecznego.

Poniżej wymienam różne typy pisowskich blogerów:

Buldog

Pogląd: Krytykujesz PiS - jesteś agentem SB, WSI lub kibicujesz PO

Przykład:"Nie ma sensu dyskutować.Zresztą z wielu badań i sondaży wynika że ci kretyni od "wolnościowego" Januszka w II turze wyborów prezydenckich głosowali na Bronka,kandydata PO! To są kretyni i agenci podszywający się pod prawice,inaczej trudno ich określić."NAPASTNIK

Mój komentarz:Celam takich osób jest bardzo mocno uderzyć obuchem na oślep. Nie, nie popieram PO, na WSI i SB jestem za młody. Popieram ideę wolnego rynku i dlatego wybieram Nową Prawicę.

Pseudoekonomista:

Pogląd: Wolny rynek jest do dupy bo najlpeiej mają w Szwecji i Norwegii. Służby zdrowia nie wolno prywatyzować bo leczenie będzie za drogie.

Przykład:

'Widać po tym, co piszesz, że nie wiesz, iż w Polsce prawo pozwala prowadzić prywatną praktykę lekarską, w tym zakładać prywatne szpitale. Co więcej takich placówek jest w Polsce już sporo. Wiem coś na ten temat, bo korzystałem w ostatnim czasie z usług takiego prywatnego centrum leczniczego. Mogą się tam zgłaszać również pacjenci objęci ubezpieczeniem NFZ. W Polsce funkcjonuje system opieki zdrowotnej zblizony do tego, co ma miejsce w najlepiej rozwiniętych krajach świata. Mam pewne porównanie, gdyż korzystałem niedawno z usług medycznych w Norwegii. Tam jest dopiero socjalizm. :) I bardzo to odpowiada Norwegom, popierają to i nie zamierzają zmieniać.'KISIEL

Komentarz: Moim ulubionym pisowskim kretynizmem jest przywolywanie krajów bardzo zamoznych najczęsciej tych z mala liczba ludnosci, do ktorych plynie ropa szerokim strumieniem z Morza Polnocnego. Tak Panie Kisiel Norwegia to tak jakby 2 x Warszawa. Niech Pan spojrzy na USA - wbrew temu co twierdzą nieuki pisowskie - tam sluzba zdrowia nie jest w pelni prywatna - wygooglujcie - MEDICAID, MEDICARE, SCHIP. I nawet taki kolos jak USA od kiedy zaczął doplacac na leczenie - usulugi diamteralnie podrozaly. Malo tego PAN KISIEL w dalszej notce na blogu sie zastanaiwa co jest taniej - kiedy Panstwo nie zabiera mi pieniedzy na SZ i ja sobie kupuje usluge czy kiedy za mnie placi NFZ. Jakim trzeba byc 'inteligentem' aby nie umiec obliczyc sobie takie prostej rzeczy. Panie KISIEL - dajmy na to, ze funkcjonuje Narodowy Fundusz Fryzjerstwa na ktory PAN KISIEL i cala reszta Panstwa (nawet ŁYSI) łozymy ciezkie pieniadze - no niech Pan zgadnie - ile wtedy by kosztowało obciecie włosów. Sluzbe zdrowia nalezy zlikwidowac i traktowac uslugi medyczne jak kazde inne. Lekarz niech zarabia na stole a nie pod stolem. Koniec kropka.

Roszczeniowiec

Pogląd: Panstwo zaplacilo za wyksztalcenie wiec musisz to nam oddac.

Przykład:

PiS może pozwoli, ale ja nie - chyba ze oddasz mi całą kasę za swoje wykształcenie, które zafundowano Ci z moich podatków, a twoi dziadkowie oddadzą mi swoje emerytury zapłacone z moich składek do ZUS. ESKA

Komentarz: Pisowcy wbijcie sobie do głowy, ze ja wam nic nie wisze, swoje wyksztalcenie dawno splacilem w podatkach, bo jak mozecie wyczytac jestem przedsibiorca. Nawet jezeli nie ja to moi rodzice, ktoryz ciezko tyrali i oddali mnostwo pieniedzy w podatkach - zaplacili za mnie. Socjaliści - wara od mojej kasy. Jak najszybciej trzeba zabrać żłób wam i waszm kolegom z PO.

sPISkowiec

Pogląd: JKM to agent, ktroy pracuje dla PO nad uniewaznieniem wyborów. Jego celem jest osłabic PiS.

Przykład:

Robicie wszystko, aby ludzie nie poszli do urn, bo przy niskiej frekwencji dalej będzie rzadzić postkomunistyczny układ PO-PSL. Sady wg mnie nic nie mają do PKW. Prezydent ogłasza dzień wyborów, a PKW nimi zarządza. I taka ma być demokracja. Korwin- Mikke i inni wprowadzają chaos i dezinformację. Niech zgłoszą przestepstwo do prokuratury i to jest ich jedyna droga, jezeli uwazają, ze jakiś członek PKW złamał prawo.DODAMIE

Komentarz:Jeżeli JKM zlozyl wszystkie podpisy we wlasciwym czasie a PKW dopiero po 6 dniach doliczyla sie 21 okregw - to jest to chaos i dezinformacja - zagrywka dla PO. Widzialem gdzies wypowiedz Niesiołowskiego, ktora niczym nie różni sie od stanowiska niektorych Pisowców. Prawo prawem ale koryto musi byc po naszej stronie. VIDEO

ZAKOŃCZENIE:

Piso-luby - rożnica pomiedzy nami jest taka, ze my wierzymy w ideę i nam JKM wcale nie jest potrzebny - jak on odejdzie - dalej bedziemy walczyc o wolnosc z takimi komuchami jak wy. A co bedzie jak PREZES Kaczynski zrezygnuje... hmmm...bedzie PO PiSie...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (97)

Inne tematy w dziale Polityka