10 obserwujących
18 notek
17k odsłon
  639   0

Ile diabłów na końcu szpilki?

 Czytam co jakiś czas dyskusje "smoleńskie" i widzę, że nawet YKW, Ford jak i kilku dysponujących i wiedzą i - wierzę - rozsądkiem forumowiczów daja się wciagać w nonsensowne dyskusje na temat wykazywania rzekomych błędów określenia pozycji ostatnich sekund agonii Tupolewa z dokładnością do pojedyńczych metrów - i często na tej podstawie oceniając wiarygodnośc oficjalnych raportów.. 

Nie ma to według mnie sensu. Należących do sekty wierzących zamachowców nic nie przekona, niewierzących ale manipulujących wierzącymi manipulatorów politycznych (takich jak Antoni) nic to nie obchodzi, nie wspominając już o tym, że jest poza ich horyzontem myślowym. Natomiast raczej tylko przyczynia sie do ogłupiania tak zwanego ogółu.

A przy okazji: jeżeli zapis kursu jest jako tako ciągły - to oznacza, że nadajnikiem nie mogło być prymitywnw giro zawieszone na dwóch ramkch typu przegub Cardana; przy półbeczce zgłupiało by  z pewnocią, Był to wiarygodny giroskop zawieszony tak , że spełnione były właściwości platformy inercjalnej - przez dodanie dodatkowych ramek lub inną bardziej  lub mniej wyrafinowana metodą.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie