wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
271 notek
128k odsłon
620 odsłon

Prawnicza kasta szykuje przewrót - apel do policjantów

Wykop Skomentuj16

Prawnicza kasta w tym sędziowie, adwokaci oraz organizacje pozarządowe finansowane ze środków zachodniej Europy postanowiły pójść na otwarta wojnę z demokratycznie wybranym rządem Rzeczypospolitej Polskiej. W imię obrony własnych interesów, na słowo własnych interesów kładę nacisk szczególny, postanowiły one wywołać burdy uliczne w Polskich miastach.

Dzisiejszy apel o zorganizowanie manifestacji przed sejmem oraz przed sądami w całej Polsce to już nie jest zwykła demonstracja.

To jest jednoznaczne i celowe działanie prawniczej kasty mające na celu uniemożliwienie rządzącym podjecie adekwatnych kroków w celu nadania praworządności przynależnych jej cech.

Prawnicza kasta swoimi poczynaniami podważa w ten sposób prawo obywateli do samodzielnej decyzji o tym kto w naszym kraju powinien rządzić. Podważając prawo Polaków do własnych wyborów prawnicza kasta celowo chce wywołać niepokoje społeczne licząc na to, że obecnie rządzący wycofają się z deklarowanych w wyborach deklaracji.

Owa prawnicza kasta jest niczym innym jak zorganizowaną grupą przestępczą łamiącą Konstytucję oraz przypisane do niej ustawy dotyczące wymiaru sprawiedliwości. To nie PIS wprowadził stan wojenny w polskim wymiarze sprawiedliwości. To prawnicza kasta chce zachować swoje dotychczasowe przywileje rodem z czasów Jaruzelskiego i Kiszczaka. Typowe dla ubeków z czasów słusznie minionych zachowania cechują tych wszystkich, którzy występując rzekomo w obronie prawa, sami przepisy obowiązującego prawa łamią.

Powtórzę to co płynie wprost z KONSTYTUCJI RP. Zgodność z konstytucja ustaw uchwalonych przez SEJM jest Trybunał Konstytucyjny a nie Sad Najwyższy. Jeżeli więc prawnicza kasta tego zapisu umieszczonego w najważniejszym akcie prawnym obowiązującym, w Polsce,  nie przestrzega, to wszyscy działający wbrew zapisom KONSTYTUCJI są dla mnie po prostu przestępcami i to nie zwykłymi. To są wrogowie narodu Polskiego i Polskości

Tam paniczny ruch świadczy dobitnie o tym, że ekipa rządowa trafiła w społeczne oczekiwania przygotowując ustawę dyscyplinującą sędziów. Dość przewlekłości przewodów sądowych, dość polityki w sądach, dość różnicowania podsądnych na lepszych i gorszych. Po prostu przywrócenie sadów obywatelom naszego kraju bez względu na ich pochodzenie społeczne czy poglądy polityczne. Ma być po prostu normalnie.

Jak każde demonstracje tak i te planowane na dzień jutrzejszy stwarzają poważne niebezpieczeństwo dla zabezpieczających je policjantów. To własnie z tego powodu apeluję do policji o zachowanie maksymalnej ostrożności.na liczne prowokacje, które niewątpliwie będą miały miejsce.

Rozochocone swoja bezkarnością bojówki totalnej opozycji ( sądy umarzają posterowania lub wręcz uniewinniają osoby które w trakcie tego typu demonstracji obrażają policjantów, stawiają czynny opór czy wręcz atakują słownie tych, którzy stoją na straży prawa ), takie jak KOD, Obywatele RP, byli opozycjoniści itp. będą próbowały doprowadzić do zamieszek ulicznych. Stanowczość działań policji wobec zakłócania obowiązującego w naszym kraju porządku prawnego musi być adekwatna do stanu tego zagrożenia

Nawoływanie płynące wprost z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, środowiska prawniczego do wzięcia spraw w swoje ręce jest wręcz symptomatycznym wskaźnikiem kto i po co stoi za planowanymi na dzień jutrzejszy demonstracjami

imageDomki na Mazurach, spływy kajakowe rzeką Krutynia


Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo