0 obserwujących
93 notki
41k odsłon
112 odsłon

Prezydent co tradycję szanuje ponad wszystko…

Wykop Skomentuj1

Pą Prezydą był łaskaw obwieścic urbi et orbi przez Fakty po faktach iż, nie tylko jest mega fajnym aktywnym prezydętęm, zancznie fajniejszym i aktywniejszym od swoich poprzedników (czytaj Kaczyńskiego) to jeszcze aktegorycznie wykluczył debatę ze swoimi rywalamia przed pierwszą turą wyborów. Powdów? Ano nie było takiego zwyczaju, a tradycja to święta rzecz, przyznajmniej tu, bo jeśli chodzi o wartości i tradycje w rodzinie to pręzydęt jest całym sercem za modernistmi, którzy zakasali rękawy i idą w ostry bój z tymi cholernymi wartościami i tradycją poslkeij rodziny, która oczywiści polega na biciu do nieprzytomności kablem dziecka a kobiet po mordzie z ręki – pięści, plaskacza. No więc mamy walkę dwóhc tradycji, Pręzydęckiej która reprezentuje tą linię właściwą, mimo, że korzeniami sięga raczej komuny w tym swoim braku zwyczaju rzeczowego debatowania oraz tradycji Polski katolickiej opartej mocno na rodzinie a na siłę wypaczanej i obrażąnej przez media. Tradycja tradycji nie równa. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, bowiem Pą Pręzydą ogłosił, że skoro on ejst aktywny i fajny, t oprzecież samo przez się się rozumie, że inni kandydaci, a zwłaszcza pisowscy są zbyt mało fajni i aktywni więć nie ma mowy o żadnej dyskusji i debacie.

Mimo, że Pą Pręzydą fajny i aktywny i w ogóle nie pilnuje żyrandola  (bo nie ma na to czasu, taki aktywny) to jednak zarzuca kandydatowi PiS, że cierpi na jakieś ADHD a to już jest hiperaktywność, i to już nie jest ta szlachetna i pożądana aktywnośc jaką on posiada, lecz ta zła i wcale nie wykluczona, że zakazana przez nową konwencję ratującą rodzinę. Jeszcze się światło od ciemność nie oddzieliło w tej kwestii, jak mawia klasyk S. Michalkiewicz.

Tymczasem w „rzeczowej” dyskusji z Kolendą-Zalewską Pręzydę powiada abrdzo rzeczowo i konkretnie iż: wygrał wiele sprawa przed TK, ma więćej inicjatyw niż jego porpzednicy, odbył wiele wizyt lokalnych i zagranicznych oraz gościł wielu polityków. Ha, no z taką twardą mateamtyką i surowymi liczbami nie sposób dyskutować, więć faktycznie debaty nie potrzebne. Pozatym wiadomo – Pręzydę działa zgodnie z tradycją (PRLu?) więć liczy się wiecej, szybciej, ważne, że się bije procętowo normę poprzednika – 200% więcej wyjazdów, 350% - więćej gości, 590% - więcej spraw przed TK. Brawo brawo brawo!

 

~Sanjuro

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale