258 obserwujących
1255 notek
2202k odsłony
  583   7

Szanowny Pan Łukasz Warzecha w miejscu

https://www.salon24.pl/u/lukaszwarzecha/1245231,rocznica-bitwy-warszawskiej-hanba-rzadzacych


Szanowny Panie Warzecha,

Nie mogę panu zadać tego pytania bezpośrednio, ponieważ jestem u pana zabanowany od około trzech lat. Zmuszony jestem zatem posłużyć się alternatywną formą literacką.

Ale ad rem: Czy pan ma na plucie na PiS umowę o dzieło badź umowę zlecenie z pańskim pracodawcą, czy też robi pan to filantropijnie, z potrzeby serca swego?

Jeżeli pańskie plucie na PiS ma charakter komercjalny, to ja nic do tego nie mam, bo każdy orze jak może. Chciałbym jednak zwrócić panu uwagę na coraz ostrzejszy problem z kontrolą jakości pańskiego produktu, z którym pracodawca przyjdzie do pana prędzej czy później.

Profesjonalne rżnięcie głupa musi bowiem odbiegać stopniem wiarygodności od bajarstwa ludowego. Pan niby nie wie, dlaczego nie powstało dotąd Muzeum Bitwy Warszawskiej i Pomnik Bitwy Warszawskiej? Dobre sobie.Jak to ktoś celnie pod pana notką skomentował:

Przecież polskie elity są przeciwko jakiemuś szczególnemu upamiętnianiu tej Bitwy. To jak ktokolwiek zainteresowany miałby pokonać ten opór? Proszę się przejść po redakcji Polityki, przez Teatr Powszechny czy Zgromadzenie Ogólne PAN i poszuka wsparcia dla pomysłu muzeum czy pomnika Bitwy Warszawskiej. Przecież Pan to wie. Po co ten fałszywy żal? 

Ulicy Lecha Kaczyńskiego też dalej nie ma w Warszawie. Tam  gdzie miała być, jest Aleja Armii Ludowej - sowieckich kolaborantów, nie gardzących też współpracą z gestapo. Cieszy się Pan?https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_rozbicia_archiwum_Wydzia%C5%82u_Bezpiecze%C5%84stwa_Delegatury_Rz%C4%85du_na_Kraj


Czy to jest wystarczająca odpowiedź na pańskie obłudne zdumienie?
PS.

Jakkolwiek uprawianie nierządu jest sensowną strategią podatkową, ponieważ dochód uzyskany z nierządu nie jest w Polsce opodatkowany, to powinien pan być świadom, że uprawianie nierządu publicznie może zostać uznane za wykroczenie z art. 140 lub 141 kodeksu wykroczeń, karane grzywną lub ograniczeniem wolności.Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale