3 obserwujących
669 notek
38k odsłon
  12   0

Film chrześcijański | „Czas zmiany” Czy znasz drogę do królestwa niebieskiego?

Wielu wierzących, którzy oczekują powrotu Pana, wierzy: „Nasze grzechy zostały nam odpuszczone dzięki wierze w Pana, zostaliśmy nazwani sprawiedliwymi ze względu na wiarę i otrzymaliśmy zbawienie przez łaskę. Tak długo, jak ciężko gorliwie się poświęcamy i pracujemy dla Pana, gdy Pan powróci, od razu przemieni nasz obraz i wprowadzi nas do Królestwa Niebieskiego! Czy takie przekonanie jest zgodne z wolą Pana? Czy to naprawdę tak proste, jak myśleliśmy, aby wejść do Królestwa Niebieskiego?

Pan powiedział: „Uświęcajcie się więc i bądźcie świętymi, bo ja jestem święty”. (Księga Kapłańska 11:45). „Nie każdy, kto mi mówi: Panie, Panie, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto wypełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie” (Ewangelia Mateusza 7:21). Pan jest święty, a ludzie nie mogą ujrzeć Pana bez bycia świętym. Możemy zostać pochwyceni do Królestwa Niebieskiego tylko wtedy, gdy zostaniemy wolni od grzechu i zostać oczyszczeni, i stoimy się tymi, którzy spełniają wolę Boga. Przeciwnie, często mogą kłamać i popełniać przestępstwa, a ci, którzy nie osiągają czystości, nie mogą wejść do Królestwa Niebieskiego. Jak więc możemy pozbyć się naszej grzesznej natury, osiągnąć czystość, zmienić się i zostać pochwyceni do Królestwa Bożego? Film ewangelia „Czas zmiany” da nam zrozumieć jedyny sposób, by zostać pochwyceni do Królestwa Niebieskiego.

Wartościowe filmy chrześcijańskie | „Czas zmiany” Czy znasz drogę do królestwa niebieskiego? (Dubbing PL)

Su Mingyue jest kaznodziejką w chrześcijańskim kościele domowym w Chinach kontynentalnych. Zawsze czuła, że by zasłużyć na miano sprawiedliwej i zostać zbawioną przez łaskę wystarczy zwykła wiara w Boga. Chociaż nieustannie grzeszymy, nasze grzechy zostały nam odpuszczone przez Pana, nasze wizerunki natychmiast staną się święte, a my zostaniemy uniesieni do królestwa niebieskiego, gdy nadejdzie Pan. Jednak niektórzy współwyznawcy zasiewają ziarno wątpliwości. Skoro nieustannie kłamiemy i grzeszymy, to czy naprawdę możemy zostać uniesieni do królestwa niebieskiego? W głębi serca, Su Mingyue jest zagubiona. Ostatecznie, dzięki debatom i kontaktowi z kaznodziejami z Kościoła Boga Wszechmogącego, kobieta odnajduje nareszcie jedyną drogę prowadzącą do królestwa niebieskiego…Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale