108 obserwujących
999 notek
1441k odsłon
2669 odsłon

Raport Macierewicza juz w sprzedaży u teścia Sakiewicza

Wykop Skomentuj52

 

 
Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz /Grzegorz Jakubowski /PAP

 

Raport smoleński - stan badań.

Raport smoleński - stan badań.
Tytuł: Raport smoleński - stan badań.
Autor: praca zbiorowa
Wydawca: Rejtan Sp. z o.o.
Data wydania: 10 kwietnia 2013
Ilość stron: 128
Oprawa: broszurowa
Wymiary (cm): 21 x 30
ISBN: 978-83-933564-5-4
Dostępność: W magazynie
Cena: 30,00 zł
Cena netto: 28,57 zł
 

Ruszyła własnie kampania reklamowa nowego raportu Macierewicza dzisiaj w telewizjach z udziałem najwyższych czynników Pisu .  Równolegle pojawił  sie dzis w ksiegarniach Gazety Polskiej należących do tescia Sakiewicza Ryszarda Gitisa. Oczywiście nie ma go nigdzie za darmo .  Strony internetowe sejmowego Zespołu Smolenskiego obecne na serwerach Pisu / Sejm uzycza tylko domeny / od pażdziernika są bowiem  nieczynne .  

Poprzednia  pozycja księgarska /łączona z filmem  DVD/ czyli poprzedni raport  :28 miesiecy po Smoleńsku , przygotowany przez dziennikarza Gugulskiego i asystenta  Macierewicza Misiewicza w tej prywatnej spółce Rejtan , sprzedawany był przez rodzine Sakiewiczów od 20 sierpnia zeszlego roku . Wtedy akurat na skutek zainteresowania mediow  sprawą braku darmowego dostepu do raportu Zespól Macierewicza kłamał , ze go nie sprzedawał , czy nawet kłamał ustami Gitisa jakoby raport nawet nie zostal ukończony i skierowany do drukarni . Gitis na krótko wycofał go ze sprzedazy 25 sierpnia , do której wrócił w sklepie jego spółki  Rejtan 13 wrzesnia za 65 zlotych . Oraz pojawil sie na stronach Zespoł Parlamentarnego za darmo ale na krótko, bo rychło te strony przestały działać i nie działają do dziś .Co prawda w styczniu asystent Misiewicz obiecywal ich reperacje, ale jakoś widac sie to nie udało....

Wtedy dyrektor marketingu smolenskiego poseł Macierewicz jeszcze troche sie krępował  , także przedsiębiorstwo Smolensk klamiąc ustami Ryszrda Gitisa, czy asystenta Macierewicza zaprzeczalo jego sprzedaży, ale  afera w prasie i nacisk opinii publicznej zmusil ich do darmowej prezentacji dzieła.

Obecnie widac , że pisowska chciwość  smoleńskich , krwawych pieniedzy nie ma już żadnych hamulców.Po to zmyślają swoje zamachy- aby na nich zarabiać.

 

 

 

/www.smolenskzespol.sejm.gov.pl/

Google

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /interstitial?url=http://www.smolenskzespol.sejm.gov.pl/ from this server. (Client IP address: 164.40.242.154)

That’s all we know.

 P.S

Jesli Przedsiebiorstwo  Smoleńsk Kaczyńskiego , Macierewicza i Gitisa and Co.  nie opublikuje go w internecie- zostanie opublikowany na tym blogu , tak jak stalo sie to z poprzednim raportem : http://wywczas.salon24.pl/443924,skany-nie-istniejacego-raportu-28-miesiecy-po-smolensku

Wykop Skomentuj52
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale