8 obserwujących
281 notek
44k odsłony
  66   0

Pytania do "Janusza" lewckiej polityki

Nietrudzona łachudra i fejkownik - Janusz Palikot przypomina o sobie. Właśnie skomponował listę sześciu fejkowych i absurdalnych pytań, którymi różne "soki z buraka" mają nękać władzę. W myśl zasady - każde kłamstwo podawane wielokrotnie, staje się prawdą - Palikot tworzy już kolejny raz lewacką narrację.

Pytania Palikota są głupie i niewarte nawet cytowania, bo dotyczą rzeczy, które bardzo łatwo sprawdzić w necie. Łatwo ustalić absurdy i próbę tworzenia fejkowych njusów.

Ważne są za to pytania, które zadane zostały już dawno, ale na które Palikot do tej pory nie odpowiedział.

Te pytania są istotne:

1. Janusz Palikot miał udział w śmierci matki - która w do tej pory nieustalony sposób (?) wypadła z okna na pierwszym piętrze w jego posiadłości?

2. Janusz Palikot nie pomógł choremu i pijanemu ojcu, przez co ojciec zmarł?

3. Janusz Palikot zaszczepił się na covid (poza kolejnością) dając łapówkę?

4. Janusz Palikot, w swojej firmie zatrudnia ludzi z Rosji - na podstawie prywatnej umowy z FSB?

5. Janusz Palikot nasłał łobuzów na byłą żonę, by ta odstąpiła od roszczeń wobec niego? Kobieta została pobita?

6. Janusz Palikot oszukał ludzi, napełniając słynne "beczki whisky", zamiast klasową okowitą - alkoholem podłej jakości, importowanym z Rosji?

Chyba warto, co jakiś czas (na TT, FB) zadawać Palikotowi te pytania. Może w końcu odpowie...


P.S....

Jeszce kilka starszych pytań, do Palikota:


1. Czy to prawda, że europejski oddział Centrum Szymona Wiesenthala (Centre Simon Wiesenthal Europe) mieszczący się w Paryżu przy rue Laugier a zajmujący ściganiem zbrodni nazistowskich na narodzie żydowskim, zainteresował się przeszłością wojenną Mariana Palikota?

2. Czy to prawda, że wystosował nawet odpowiednie pismo do jego syna Janusza, z prośbą o wyjaśnienie (w miarę jego skromnej wiedzy) niektórych faktów z życia ojca i jego domniemanej "działalności" w okresie hitlerowskiej okupacji?

3. Czy to prawda, że tenże Janusz Palikot na list do dziś nie odpowiedział, a co za tym idzie nie udzielił wyjaśnień?

4. Czy to prawda, że niektóre (lokalne?) organizacje żydowskie w porozumieniu z pracownikami Centrum Wiesenthala planują bojkot osoby posła oraz nagłośnienie całej sprawy w mediach?

5. Czy to prawda, że w Holandii odnalazło się dwóch świadków, Żydów którzy przeżyli obóz w Biłgoraju i mogą wiele powiedzieć o działalności Mariana Palikota? Właśnie w związku z ich zeznaniami sprawą zainteresowało się Centrum Szymona Wiesenthala.

6. Czy to prawda, że pan poseł nigdy na w/w temat się nie wypowiedział a co za tym idzie nie potwierdził ani nie zaprzeczył krążącym na w/w temat informacjom?

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale