6 obserwujących
339 notek
51k odsłon
  147   4

Bełkot filosemity

Niejaki @Eternity, czyli dziaders na usługach Żydów amerykańskich (najgorszy rodzaj Żyda - bo współodpowiedzialnego na wymordowanie swoich rodaków w Europie), został zadaniowany wspierać bełkot Grabowskiego do spółki z Engelking i całej masy żydów za oceanem, którzy o holokauście pojęcia nawet mętnego nie mają i łykają niczym pelikany wszystkie durnoty wymyślane po to tylko, by płynęła do nich "kasa, misiu kasa".

Ów @Eternity na podstawie "głupot"  ogłoszonych przez United States Holocaust Memorial Museum, Washington, DC wymądrza się na temat "pogromu kieleckiego 1946". Oczywiście, jak wygodnie jest tamtejszym Żydom, teza jedna - Polacy wymyślili, zrobili i są winni! Ciekawe ile by kosztowała zmiana narracji owego instytutu i np. orzeczenie, że zrobili to, dajmy na to - Cyganie? Jak pokazała historia, Niemcy podpłacili i teraz, to już nie Niemcy mordowali, tylko Naziści... a i to nie tylko. Jest nawet prawdopodobne, że za odpowiednią gratyfikację, to okazać się może, że Hitler to był nawet fajny gość...

Czytanie opracowań United States Holocaust Memorial Museum, Washington, DC - to uznawanie, tej napisanej na nowo, pod dyktando amerykańskich Żydów historii. A fakty są nieco inne. Opisał to w 2004 roku książce „Umarły cmentarz” - Krzysztof Kąkolewski. Akurat trudno tego człowieka posądzać o niechęć do Żydów, gdyż Kąkolewski to pierwszoplanowy filosemita i entuzjasta "GW". :) Akcja została zaplanowana, sprowokowania i wykonana przez UB i bezpiekę. Najciekawsze, że ówczesna SB, była całkowicie kadrowo opanowana przez Żydów. Miał to być cios w kołtuńskie, antykomunistyczne Kieleckie, narodowe mieszczaństwo. Nie bez powodu wybrano Kielce (okręg świętokrzyski) gdzie partyzantka antykomunistyczna trzymała się jeszcze długo i bardzo mocno.

Dzięki właśnie takim usłużnym dziadersom jak @Eternity, kłamstwa Grabowskiego, Engelking i oszustów od Elie Wiesela żyją za oceanem i w zachodniej europie. Dlaczego filosemityzm musi w większości przypadków, zawsze kojarzyć się z podłością i usłużną głupotą?

Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale