12 obserwujących
70 notek
94k odsłony
217 odsłon

Piach

Wykop Skomentuj3

Aż oczy bolały patrzeć, jak się przemęcza, nasza dzielna drużyna pod wodzą trenera Brzęcza. To mówię ja, wku.....ny  bloger trzeciej klasy. 

Już poprzednie mecze z Łotwą i Austrią były kiepskie, ale ten to było dno. Zero pomysłu, koszmarne błędy w prostych sytuacjach. Lewandowski tyłem do bramki, Zieliński pałętający się po boisku jak by zapomniał, po co do tego Skopje przyjechał. Piłki/podania wysyłane w nirwanę, albo gorzej, do przeciwnika. Obrona Częstochowy pod koniec, klasyka. Drewniany Klich, kiepściutki Frankowski, Kędziora, przepuszczający między nogami piłkę piłkę z podania kolegi,, żeby sobie wyszła na aut. Uprzejme zatrzymywanie własnych ataków przed połową boiska, najczęściej podaniem do tyłu, aby Macedończycy zdążyli się ustawić.

Fabiański, Klich i Piątek, trochę jaśniejsze punkty. No i Grosicki, biegał i trochę się tam starał.  Ale taktyka - zero, zaangażowanie-zero. Odwaga - zero. Beklasa cudem wygrała z ceklasą, bo Macedończycy to przecież kelnerzy. I Pomyśleć, że sam Lewandowski jest o 17 miloinów Euro więcej warty niż cała driżyna Macedończyków.
Teraz kolej na Izrael. Będę osobiście na tym meczu. Ich najlepszy zawodnik olał te zawody, bo zaplanował sobie w ten dzień ślub. Arab zresztą. Wszyscy drżymy o wynik. Ale jak znam życie, znowu się  okrągle wkula jakimś cudem do kanciastego, izraelskiego.

I nasze orły znowu będą gadać, że liczą się punkty. Mam gdzieś takie punkty.

 

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport