Haaretz/ Izrael gospodarzem szczytu dla powstającego w Europie bloku nacjonalistycznego
Przywódcy Węgier, Czech, Polski i Słowacji przybywają w lutym w ramach starań Netanjahu, aby wstrząsnąć konsensusem UE w kwestiach związanych z Palestyńczykami i Iranem
Noa Landau 18:13
Półtora roku po tym, jak premier Benjamin Netanjahu wziął udział w spotkaniu na szczycie państw wyszehradzkich - Węgier, Czech, Polski i Słowacji - w Budapeszcie Izrael będzie gospodarzem następnych ...



Komentarze
Pokaż komentarze (8)