33 obserwujących
2198 notek
551k odsłon
176 odsłon

Czy Trump będzie przed pomnikiem Getta?

Wykop Skomentuj1

Gdy Trump nie zatrzymał się przed pomnikiem Getta podczas swojej pierwszej podróży do Polski. Jeden z największych obrońców Trumpa wśród wybitnych amerykańskich Żydów, prawnik Alan Dershowitz, powiedział wtedy, że „pomyłką było tam nie pójść”.

Teraz gdy Trump nie daje odpowiedzi czy będzie przy pomniku Getta tak mówi:

"Obecnie polskie przywództwo minimalizuje Holokaust i minimalizuje rolę Polski”, powiedział Dershowitz Politico - „. Polski rząd chce skupić się na nacjonalizmie - koncentruje się na tym, co stało się z ludźmi pochodzenia polskiego, a nie żydowskiego ”.


Ponad dekadę temu profesor prawa na Harvardzie Alan Dershowitz reprezentował Epsteina, gdy walczył on z zarzutami handlu seksem w hrabstwie Palm Beach w stanie Fla. Uratował go przed karą dożywocia.


Dershowitz pomógł wynegocjować umowę, która pozwoliła Epsteinowi na łagodny, teraz przez Sąd Federalny kwestionowany, 13 miesięczny wyrok na wsi w hrabstwie Palm Beach.


Oskarżające Epsteina Sarah Ransome, Maria Farmer i Virginia Giuffre postawiły również zarzuty przeciwko Dershowitzowi w postępowaniach sądowych. Dershowitz zdecydowanie im zaprzeczał. 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka