2 obserwujących
556 notek
25k odsłon
  18   0

Katastrofy trwają i często pojawiają się niebiańskie wizje. Przed czym Bóg nas ostrzega?

Odkąd pandemia w 2019 roku zaczęła się rozprzestrzeniać, liczba zarażonych przypadków na całym świecie osiągnęła 170 milionów, a na całym świecie codziennie umiera wiele osób…

Po pojawieniu się Krwawego Księżyca 26 maja, 10 czerwca nastąpi „Pierścieniowe zaćmienie Słońca”, a niebiańskie anomalie pojawiają się często, zwiastując nadchodzącą katastrofę.

Sytuacja na świecie jest burzliwa, konflikt izraelsko-palestyński, chaos polityczny w Birmie, powszechna susza w Meksyku, huragan w Indiach, erupcja wulkanu Kongo, trzęsienia ziemi, powodzie, pożary i inne katastrofy również nasilają się…

Przyjrzyjmy się jeszcze kilku wersetom: „Wtedy bowiem będzie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd ani nigdy nie będzie”. (Ewangelia Mateusza 24:21)

„I ujrzałem: gdy otworzył pieczęć szóstą, stało się wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosienny wór, a cały księżyc stał się jak krew". (Objawienie Jana 6:12).

„Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści". (Ewangelia Mateusza 24:7-8).

Bóg mówi: „Nadeszły dni ostateczne i kraje na całym świecie ogarnęło wrzenie. Wszędzie wokół panuje polityczny chaos i zdarzają się przypadki głodu, zarazy, powodzie i susze. W świecie człowieka następuje katastrofa, a niebiosa również zesłały mu nieszczęście. Są to oznaki dni ostatecznych”

„Mówiąc o dniach ostatecznych, odnosi się to do odrębnego wieku, co do którego Jezus powiedział, że na pewno doświadczycie katastrof, a także trzęsień ziemi, głodu i plag, co pokaże, że jest to nowy wiek i nie jest to już stary Wiek Łaski”

Widać z tego, że te proroctwa o powrocie Pana się wypełniły! Pokazuje to, że Pan już powrócił i zakończył Wiek Łaski i otworzył nowy wiek! Wiele osób w Internecie jest świadkami, że Pan powrócił, że Bóg wyraził wszystkie prawdy, które oczyszczają i zbawiają ludzkość, i dokonał dzieła sądu w dniach ostatecznych, osądzając i oczyszczając wszystkich tych, którzy zostaną pochwycone przed Boży tron, przez to Bóg rozdziela wszystkich ludzi według naszego rodzaju, i ujawni On koniec różnych rodzajów ludzi, ci, którzy przyjmą Boże dzieło sądu i zostaną oczyszczeni z grzechu, będą mogli liczyć na Bożą ochronę pośród katastrofy, przetrwać ją, i żyć na zawsze w królestwie Bożym.

Zalecenie: Powtórne przyjście Pana Jezusa

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale