110 obserwujących
1765 notek
1252k odsłony
  304   1

Komentarz dot. inflacji usunięty przez zwolennika PiS

Komentarz do tekstu "Glapiński z Morawieckim za zgodą Kaczyńskiego mają rozmach!" zwolennika PiS piszącego pod nickiem: "emeryt ZUS"

Zamieszczam na okoliczność kronikarską, sam komentarz i informację o tym, że Autor komentowanej notki go usunął, żeby nie był widoczny dla czytelników jego tekstu, w którym podaje informacje o istnieniu 6 państw z wyższą inflacją niż RP oraz pisze: "Muszę wkleić debilkom i debilom co się tu pojawili".


Mój usunięty przez właściciela komentarz, brzmiał następująco:


Biedny panie emerycie, co Pan chciał wyrazić swoim tekstem?

1. Że koszt utrzymania rodziny lub osoby w Polsce we wrześniu 2022 w stosunku do czasu rok wcześniej, wzrósł o 15,7%? Do sklepu Pan nie chodzi?

2. Że gdyby poziom cen, a co za tym idzie roczny wzrost kosztów utrzymania wzrósł przez rok o 15,7% to nie działoby się nic złego?

3. Że inflacja w Polsce nie jest wysoka, na tle Unii Europejskiej?

4. Że inflacja nie jest okradaniem z oszczędności emerytów i wszystkich innych, oprócz premiera Morawieckiego, który wiedząc, czego innym nie powiedział, za w czasu zabezpieczył swoje oszczędności, a pewnie i żona, na którą przepisał zyski z handlu ziemią Kościoła Katolickiego?

5. Że za inflację w Polsce nie odpowiadają władze Polski? W tym pan Jarosław Kaczyński i jego protegowani na różnych funkcjach państwowych?

To naprawdę przykre, co za pomocą pogardy i nienawiści ci ludzie zrobili takim jak Pan. No ale... niech się dzieje. Skoro się dzieje. To także pańska zasługa.

Lubię to! Skomentuj37 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale