40 obserwujących
671 notek
885k odsłon
693 odsłony

Węgry nie wezmą udziału w konkursie Eurowizji?

Wykop Skomentuj45

Węgry podążają polską drogą, przynajmniej jeśli idzie o pomoc dla rodziny znaną u nas jako 500+. Victor Orban wzorem skasowanego przez prezesa rządu Beaty Szydło chce w ten sposób zachęcić Węgrów do zwiększenia liczby urodzin. I właściwie w tym miejscu kończy się porównywanie, gdyż w innych punktach polityka premiera Orbana na rzecz własnego kraju leży lata świetlne od polityki PiS. 

Albowiem bratankowie są od Polaków bardziej pragmatyczni i konsekwentni. "The Guardian" poinformował ostatnio, że Węgry wycofały swojego kandydata z konkursu  Eurowizji. Oficjalnie Węgrzy milczą, ale dziennikarze angielscy powołali się na swoje źródło, które znajduje się wewnątrz  węgierskiej telewizji publicznej MTVA. Powodem rezygnacji z udziału jest podobno " zbyt homoseksualny obraz imprezy", oraz że Eurowizja jest  "zbyt mocno powiązana z propagowaniem tzw. kultury LGBTQ+". 

Cóż, nic dodać nic ująć wziąwszy pod uwagę, że w legendarnym konkursie wystąpił już transwestyta. U nas tymczasem  trwa nieustające hip-hip hurra, czyli bezmyślne zachłystywanie się kolorowo-zgniłym moralnie zachodem. I tym się zdecydowanie różnimy od Węgrów, że oni nie tylko potrafią konsekwentnie i twardo bronić swojej racji stanu, ale też też jasno wyrażają co im się podoba a co nie.

Wykop Skomentuj45
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura