39 obserwujących
724 notki
929k odsłon
607 odsłon

Ohydny atak aktywistki KOD

Wykop Skomentuj21


Chamstwo w polityce zatacza coraz większe kręgi. Czyja to wina? Tych totalnych co dzisiaj wyzywają z mównicy? Tych co chcą dzisiaj usunąć Krzyż z przestrzeni publicznej w Sejmie? Nie, to wina tych, którzy onych wulgarystów na swoich przedstawicieli wybrali. Nie wiem ile osób spowodowało, że pani Jachira stała się posłanką, ale liczba ta jest wyznacznikiem, że ci co panią Jachirę wybrali mają podobnie skrzywione  spojrzenie na rzeczywistość.

Śmiechy śmiechami, ale akurat mi do śmiechu nie jest. W polityce trzeba trzymać poziom , a tu czytam, że poziom ten opadł poniżej granicy mułu. Wklejam więc ów "poziom" w wykonaniu totalnej opozycji:

"Boli????

Ku_wa ma boleć!!!

Niech boli jeszcze bardziej

I jak najdłużej,

Najlepiej do twojego końca ty ch…

pic.twitter.com/ej6DnJDmXP

— Magda Ruda (@magda_a_ruda) 20 grudnia 2019"


O kim to aktywistka KOD tak po chamsku się wyraziła? Wyraziła się tak o prezesie PIS Jarosławie Kaczyńskim, który niedawno poddał się operacji. Ponoć sama opozycja była wspomnianym wpisem pani Rudej zaskoczona. Nie rozumiem, tresowali sobie ludzi na bydlaków, bo inaczej takiego wystąpienia nazwać nie można, a teraz mają w oczach wyraz zaskoczenia? Listy poślą z przeprosinami? Telegramy z wyrazami szacunku? Musztarda po obiedzie

A co by pani Ruda powiedziała jakby kto posłał jej w ramach świątecznych życzeń  paskudny wierszyk o  tej co "pokaże uda"? ? Wiem, wiem czułaby się mocno tymi słowami "zgwałcona". Sęk w tym, że takiej osoby jak pani Ruda, o tak ułomnym charakterze i równie podłym języku, nawet aborygen bumerangiem by nie tknął.


źródło media narodowe

Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka