42 obserwujących
752 notki
943k odsłony
1039 odsłon

Koniec świata: Imaginacja, Infantylność, Ignorancja

Wykop Skomentuj15

Dzisiaj święto Miłosierdzia Bożego. Dla wielu Imaginacja, Infantylność, Ignorancja;

Cóż, ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Czy wiecie że...

"20 czerwca 2019 r. ** Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. O ile nie jest to wystarczająco podejrzane: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . ... multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień”  lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa.

Bill Gates zrezygnował z zarządu Microsoft, ale nadal ciężko pracuje przez swoją niesławną Fundację Billa i Melindy Gatesów w kierunku tego samego celu końcowego: obowiązkowego szczepienia całej ludzkości. Jeśli to zależy od Gatesa, szczepionka koronowa będzie gotowa w ciągu 18 miesięcy(3x6), a normalne życie nie powróci, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni... 

Patent Microsoft 2020-060606 łączący ciało ludzkie z systemem płatność - 666

Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem dostarczonym użytkownikowi może być wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalutowego. Serwer może zapewnić zadanie urządzeniu użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika lub zawarty w nim może wyczuwać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane aktywności ciała są zweryfikowane." 

Dane biometryczne mogą pomóc w identyfikacji osób z przeciwciałami i potrzebujących szczepionek w miarę zniesienia blokady koronawirusa (Biometric Up Date:) 

Identyfikacja biometryczna może być nieocenionym narzędziem dla krajów po zniesieniu blokady koronawirusa, eksperci powiedzieli Reuterowi, że ewentualna szczepionka dotrze do osób wymagających szczególnego traktowania 

Przedstawiciel organizacji non-profit iRespond , która oficjalnie rozpoczęła swoją działalność w zeszłym miesiącu, twierdzi, że biometryczne systemy identyfikacji mogą pomóc w śledzeniu tych osób, a także osób, które zostały zaszczepione po opracowaniu i wydaniu szczepionki. 

„Możemy biometrycznie zidentyfikować osobę i powiązać ją z wynikami testu, a także dokumentem o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Osoba ta ma wówczas „niepodważalny” dowód, że jest odporna na działanie przeciwciał w ich systemie ”- powiedział Larry Dohrs, szef iRespond z Azji Południowo-Wschodniej, Thomson Reuters Foundation. „Byłoby to bardzo cenne doświadczenie”. 

iRespond już udostępnia biometryczny identyfikator cyfrowy uchodźcom i bezpaństwowcom, aby umożliwić opiekę zdrowotną i inne usługi. Wiceprezes ds. Technicznych Ed Eykholt omówił wykorzystanie tożsamości suwerennej (SSI) z biometrią w celu ochrony prywatności osób , jednocześnie zapewniając silny dowód tego, kim są, dzięki aktualizacji biometrycznej w Internet Identity Workshop XXIX w październiku. 

Starszy pracownik Centrum Rozwoju Globalnego Prashant Yadav zauważa, że biorąc pod uwagę, że ponad 1 miliard ludzi na świecie nie ma możliwości udowodnienia swojej tożsamości, według danych Banku Światowego, rząd będzie ogromnym wyzwaniem dla określenia, kto otrzymał szczepionkę. 

„Początkowa podaż szczepionki COVID-19 będzie ograniczona, dlatego konieczne będzie sprawdzenie, czy każda dawka osiąga prawdziwego pacjenta. Korupcja, wyciek, a nawet przypadkowe powielanie marnują cenne zasoby i są śmiertelne ”- powiedział. 

„Cyfrowe identyfikatory biometryczne mogą pomóc rządom w dotarciu do segmentów populacji, np. Pracownikom służby zdrowia lub starszej populacji, weryfikacji osób, które otrzymały szczepienia i uzyskaniu jasnych wyników ”. 

Dyrektor generalny Simprints, Toby Norman, powiedział Reuterowi, że większość systemów opiera się na odciskach palców, chociaż jego firma, która również jest organizacją non-profit, opracowuje teraz system bezdotykowy z skanowaniem twarzy lub dłoni . Obawy związane z nadużywaniem danych biometrycznych i innych danych tożsamości przez rządy i firmy prywatne wymagają pewności, do jakich danych są wykorzystywane, na jak długo i kiedy zostaną usunięte, zgodnie z normą. 

Simprints jest także partnerem we współpracy z sojuszem szczepionkowym Gavi i NEC, której celem jest wdrożenie skalowalnej identyfikacji odcisków palców dla dzieci . Dwóch kierowników firmy omówiło również problemy związane z identyfikacją miliarda osób bez osobowości prawnej , z których wiele to dzieci, podczas głębokiego nurkowania w tym temacie w ubiegłym roku. 

„Rządy krajowe nie mają zbyt dobrego doświadczenia z rezygnacją z nowych uprawnień po przejściu kryzysu”, zauważa Norman. „Technologia, której używamy dzisiaj do monitorowania chorób, nie powinna stać się narzędziem do późniejszego nadzoru państwa”.

źródło

w całości za  https://gloria.tv/post/Tur6rwwCsQHS1UDVybtR4j91U

Jak więc widać wszystko jeszcze przed nami. Grzebiąc w sieci znalazłem takie info sprzed wielu lat, stareńkie, bo z 2007. Już wtedy wylano na autora wiadro pomyj. Pewnie teraz byłoby to 100 wiader, bo przecież człowiek wie lepiej a poza tym  lubi bywać głupim jak środowisko Noego. Jednak kto chce niech przeczyta i powiąże oba artykuły w całość. Może powiązane w jedno, zacytowane wyżej i niżej artykuły uratują komuś jego życie naprawdę?

Czy Bill Gates....?

http://www.insomnia.pl/Bill_Gates_jest_Antychrystem__-t582198.html

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości