37 obserwujących
645 notek
832k odsłony
265 odsłon

Ukraiński stan zagrożenia

Wykop Skomentuj19

Bez komentarza, chociaż ten sam się ciśnie na usta,  bo wiadomo kto jest w Polsce winien takiemu stanowi rzeczy. 


"Polska stoi obecnie wobec perspektywy stania się państwem dwunarodowym, w którym suwerenność na obecnym terytorium Rzeczypospolitej dzielić będziemy z Ukraińcami."

Przemysław Załuska


"Proukraińskie i proimigracyjne stowarzyszenie uruchomiło kampanię „Lublin uczy się ukraińskiego”. Chce zachęcać Polaków z Lublina do nauki podstaw języka ukraińskiego. Zdaniem organizatorów, celem nie może być asymilacja Ukraińców, ale wzajemna z nimi integracja."


"O tym, że Polska się zmienia etnicznie, wiedzą nie tylko Polacy, ale i obserwujący nas Ukraińcy. Jeden ze znanych rosyjskojęzycznych youtuberów poświęcił temu problemowi ostatni film na swoim kanale.

(...)  INTEGRACJA cudzoziemców oznacza faktycznie wynarodowienie (lub kulturową asymilację), co w Polsce oznacza polonizację, zwłaszcza dzieci i młodzieży uczących się w polskich szkołach. Taki model wbrew pozorom realizowany jest we Francji, choć załamał się on z powodów masy obcych oraz z powodów ... klasowych. Biedni mieszkają w swoich dzielnicach, biali Francuzi nie widzą "innych". Zresztą w Polsce też już widać stratyfikację społeczną według dzielnic - wynajem mieszkań w biednych dzielnicach jest tańszy.

MULIKULTURYZACJA zaś oznacza równoległe życie różnych nacji na wspólnym terytorium. Ostatnio miasto Lublin zelektryzowało opinię publiczną informacją, że język ukraiński ma być drugim językiem tego miasta. I chyba zaczyna mieć miejsce dominacja "multi-kulti". W kinie z ukraińskim językiem udostępniono film dla dzieci "Król Lew", a TVP Sport ma emitować próbnie, mecz piłki nożnej między drużynami z Ukrainy. Widać tendencję do ustępowania miejsca przez Polaków ruskojęzycznym we wszystkim. Mentalność defensywa jak na Zachodzie, wcale nie jesteśmy silniejsi.

Ten model "multi-kulti" pożądany przez antypolskich globalistów, jest zresztą zabójczy  dla Ukraińców już mieszkających w Polsce, bo bez dobrej znajomości polskiego, pozostaną na poziomie niewykwalifikowanej siły roboczej.

Chyba III RP szykuje miejsce dla obcych. Cały wysiłek cywilizacyjny ostatnich 30 lat przypadnie "Ruskim". 

źródło: ://www.youtube.com/watch?v=Wvk-hs2xVPo КАК УКРАИНЦЫ МЕНЯЮТ ПОЛЬШУ? - JAK UKRAIŃCY ZMIENIAJĄ POLSKĘ? 

  Piotr Błaszkowski "

Cytaty pochodzą z  "Wykop", "Prawy.pl"  oraz "DoRzeczy"

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale