15 obserwujących
391 notek
354k odsłony
  417   4

Szczepienie albo więzienie

.

Prezydent Macron ogłosił na początku ubiegłego tygodnia, że ​​osoby, które nie przedstawią dokumentu zaszczepienia lub nie uzyskają negatywnego wyniku testu na kowid (na własny koszt) od 1 sierpnia będą miały zakaz korzystania z transportu publicznego, kina, centrum handlowego, baru, kawiarni, restauracji i innych miejsc a od września stracą pracę.

Ale to nie wszystko.

Wkrótce do nowego francuskiego prawa dotyczącego paszportów szczepionek zostaną dołączone wyroki więzienia. Osoby, które nie będą mogły przedstawić ważnej karty zdrowia, zgodnie z projektem ustawy, ryzykują do 6 miesięcy więzienia i grzywny w wysokości do 10.000€ a właściciele wszystkich centrów publicznych, którzy nie sprawdzą CovPass klientów, mogą trafić do więzienia na rok i zostać ukarani grzywną w wysokości 45.000€.

Macron wprowadza odpowiedzialność zbiorową pod przymusem więzienia. Wymaga donosicielstwa, narzuca dyskryminację obywateli, pozbawia ludzi elementarnych praw, zakazuje wstępu do instytucji, które Macron utrzymuje z ich podatków a także odmawia im korzystania z placówek opieki medycznej, mimo tego, że obywatele oddają na nie połowę swojego wynagrodzenia za pracę.

Rząd Macrona musiał wycofać podobną ustawę w grudniu 2020 po licznych zamieszkach, ale.. co się odwlecze, to nie uciecze. Teraz ponownie wprowadza tę samą ustawę z jeszcze surowszymi karami dla dysydentów.

Sankcje Macrona stanowią najbardziej autorytarny ruch wymuszający przestrzeganie szczepień na Zachodzie i przewyższają wiele rzeczywistych dyktatur w innych częściach świata, wobec których francuski rząd jest tak bardzo krytyczny. 

Prawie 60% Francuzów jest zaszczepionych tylko jedną dawką, która w ub. roku nazywana była "tą jedyną" potrzebną do zakończenia pandemii. Macron podkreślił, że ta „maksymalna zachęta”(!) jest niezbędna, jeśli Francja ma uniknąć śmiertelnej czwartej fali i blokad.

Na czym opiera wizję 4 fali?

Na symulacjach, na modelach, dzięki którym wypłaszczano i spłaszczano krzywe przez ostatni rok, a które to symulacje i modele sugerowały falę śmierci przetaczającą się przez Świat, a które w realu zakończyły się śmiertelnością w granicach 1%.

Ponieważ w pierwszej kolejności wyszczepiono ludzi, którzy nie mieli prawa głosu, potem propagandą przymuszono przestraszonych (a co cwańsi załatwili sobie labele do książeczek), a pozostała reszta wciąż czeka na wyniki ogólnoświatowego testu III fazy badań, czas sięgnąć po środki, by zmusić oporne jednostki do uległości.

Cel jest znany, NWO opisany oficjalnie na stronach Światowego Forum Ekonomicznego.. bez klasy średniej, bez małych biznesów, z zasiłkiem dla każdego. 

Dla każdego, kto przetrwa ten ponury czas.

A nie każdemu to będzie dane.

Jestem w stanie założyć się, że podwójnie zaszczepieni, którzy nie zaszczepią się 3 dawką szczepionki do grudnia, zostaną do tego zmuszeni.. konieczność trzeciej dawki "odświeżającej" zostanie reklamowana już we wrześniu i od września szczęśliwcy będą mieli do niej dostęp. Zaś przykładem zastraszającym będzie to, co spotka upartych niezaszczepionych. 

Na razie we Francji.

Ta więc nie cieszcie się, że niezaszczepieni dostaną nauczkę, tylko obserwujcie. Dyktatury i terror, nie są po to by ułatwiać ludziom życie, ale by sprawić, by życie stało się przyjemniejsze dla dyktatorów i ich otoczenia.

Cokolwiek to nie oznacza i jakimkolwiek kosztem nie byłoby to opłacone.

.

Dziękuję za uwagę.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości