58 obserwujących
5846 notek
2026k odsłon
  151   0

Panie ministrze, wezwij pan rodziców na dywanik

Nie wiem, kto taki dywanik powinien wystawić, ale koniecznośc tego zabiegu nie ulega wątpliwości. To nie jest pierwszy ani drugi sygnał o imposybilizmie, o którym mówi się zwykle w skali makro i politycznej. Ten makroimposybilizm nie bierze się znikąd, on bierze się z indywidualnego zabałaganienia w umysłach poszczególnych Polaków.

Jeżeli dorosły bloger @Sobiech mówi w s24,że jest człowiekiem zagubionym, to nie jest to fakt indywidualny lecz oznaka powszechnej choroby.

Oczywiście na dywanik powinni zaprosić rodziców nauczyciele, ale znając mentalność środowiska w którym bryluje pan Broniarz, trudno  taki postulat potraktować poważnie.

Jaja w tym resorcie to ma tylko min. Czarnek i myślę, że powinien skierować listy do rodziców poszczególnych dzieci w wieku szkolnym z ostrzeżeniem co do zagrożeń a takżę z żądaniem wywiązywania się rodziców ze swoich obowiązków rodzicielskich i obywatelskich. Takie będą Rzeczpospolite, jakie dzieci chowanie.

https://wydarzenia.interia.pl/zdrowie/news-minister-zdrowia-pogarsza-sie-stan-zdrowia-polskich-dzieci,nId,6385563

Otyłość widoczna gołym okiem, uwiązanie na cyfrowej smyczy, narastająca plaga przemocy, hejtu i depresji domagają się stanowczej reakcji. Przede wszystkim ze strony rodziców, ale jeżeli rodzice abdykują ze swojej roli, to pałeczka przechodzi w rece instytucji państwa.

Konieczność zdecydowanej interwencji władz widżę jeszcze bardziej jaskrawie po obejrzeniu świetnego filmy "Prorok". Kawał historii Polski w pigułce i postawy ludzkie. Cała młodzież powinna to obejrzeć i powinien ten film być w zestawie obrazów do obejrzenia. I niech się rodzice też pokawpią na ten film razem z podrośniętymi dzieciakami.

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale