Blog
w koło Macieju
zetjot
34 obserwujących 4271 notek 1507108 odsłon
zetjot, 3 lipca 2017 r.

Miasteczko namiotowe pod Sądem Najwyższym i Apelacyjnym potrzebne od zaraz

234 1 0 A A A

Najniezwyklejsza Kasta Ludzi nie odpuszcza i najwidocznej chce nam dyktować co mamy czytać. bo niby po co nam wolność. Nie wystarczy nam Biedronka za rogiem ? Oto dowiaduję się, że Sąd Najwyższy a po nim Sąd Apelacyjny w Warszawie podejmują działania zmierzające do wyeliminowania tygodnika “wSieci” z rynku.


Żałuję, że nie mieszkam w Warszawie, a i stan zdrowia nie pozwala mi na takie ekscesy, ale zaraz bym postawił przed SN namiot i skrzyknął znajomych by postawić tam miasteczka namiotowe i wywrzeć presję na ludzi z Nadzwyczajnej Kasty. Niechby poczuła Kasta oddech narodu na plecach. Jak to by nie pomogło, przygotowałbym taczki do wywiezienia. Spokojnie lecz solidnie należy przemówić tym środowiskom do rozumu.


W r. 1980 wystarczyło parę tygodni by cały naród zorganizował się w Solidarności. Parę lat temu Ukraińcy zorganizowali Majdan i mimo krwawych represji nie ustąpili i obalili prorosyjską władzą, a teraz próbują, jak potrafią, zmieniać kraj.


Jeżeli chcemy zmieniać kraj i nie chcemy go utracić, to trzeba wiedzieć, że sama kartka wyborcza co kilka lat nie wystarcza, trzeba bardziej się postarać. Trzeba przede wszystkim wyjść z internetu na świeże powietrze, Bo jak na razie najbardziej popularnym hasłem w Polsce jest nadal “ Polacy nic się nie stało”, choć w mediach opluwają nas ludzie pokroju Grabca i Balladyny w osobie Róży Tysiąca Nazwisk.

Opublikowano: 03.07.2017 13:01.
Autor: zetjot
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • No, właśnie, widzę, że ignoruje Pan polską politykę prowadzoną już za Piastów, którzy...
  • Nie posądzam redaktora naczelnego Gościa Niedzielnego o czarnowidztwo.
  • "metoda na re-laicyzację." A to co za zwierzę ? Proszę nie mieszać logiki z nauką łaciny....

Tematy w dziale Społeczeństwo