44 obserwujących
4728 notek
1689k odsłon
194 odsłony

Kto łamał konstytucję, a właściwie, miał ją w d...e ?

Wykop Skomentuj4

Czy zastanawiali się Państwo kiedyś nad sensownością oddzielania życia od polityki, znane z badziewnej odzywki: Ja się tam, Panie, na polityce nie znam ? Przecież to idiotyzm. To nienormalność.Ale ten idiotyzm nie pojawił się ot, tak sobie, ma on przecież sens ukryty, jest formą manipulacji na umysłach. Przypominają sobie Państwo kto twierdził, że Polska to nienormalność i tę nienormalność wcielal w zycie na skalę nawet międzynarodową ?

Znają Państwo tych kataryniarzy politycznych co wygrywają w kółko te same melodie, bo innych nie potrafią. Takie mają charaktery, wredne charaktery, typowy przykład selekcji negatywnej. Każda działalność zbiorowa jest przecież formą polityki i już starożytni Grecy określali tych, którzy polityką się nie interesują mianem "idiotes". Celem tych kataryniarzy jest przejęcie władzy dla realizowania celów prywatnych, a zniechęcenie ludzi do polityki zwiększa ich szanse na wykorzystanie polityki do własnych celów. 

Przypominają Państwo sobie te durne billboardy nawołujące do powstrzymywania się od polityki ? Jakby można było budować mosty czy drogi bez decyzji politycznych. I przypominają sobie Państwo, czyja twarz miała dodawać wiarygodności tym wezwaniom ? To było publiczne nawoływanie ludzi do niekorzystnego rozporządzenia swoimi prawami i do wyrządzania szkody zbiorowej. I ten sam człowiek i jego pomagierzy represjonowali, publicznie, cała Polska słyszała, znanych historyków za badanie przeszłości Lecha Wałęsy.  

To było ewidentne złamanie konstytucji, po którym taki człowiek powinien być wylany na zbity pysk z wilczym biletem. I jak słyszę tych samych ludzi mówiących o łamaniu konstytucji przez innych, to mnie pusty śmiech bierze. To jest przecież, jak zwykle w przypadku tych ludzi, odwracanie kota ogonem - to nie moja ręka, wołają. Potem zaś dodają: nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz ? Wołają tak na okrągło, a ludzie dają się wkręcać, bo sporo jest takich cwaniaków ulokowanych w różnych wpływowych miejscach. 

Mówienie o łamaniu przez nich konstytucji też jest pewnym niedopowiedzeniem. Oni jej nie łamali, oni mieli ją, po prostu, w d...ie. Tak jak współobywateli. Oni mają w du...ie konstytucję, obywateli, prawdę, matematykę, statystykę i wiele innych wytworów natury kulturowej, czego dowodzi ostatni atak na kościół pod pozorem walki z pedofilią. To są troglodyci.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka