23 obserwujących
1244 notki
910k odsłon
  1013   6

Po wyborach będziemy mieli PO-Lew?

Ludziom, pod rządami PiS-u, już niedługo będzie żyło się niestety gorzej, niż w czasach kiedy rządziła PO." Jak widać można będąc w opozycji krytykować władzę, za to że ludziom TERAZ żyje się lepiej nić pod jej rządami... Też czekacie na rządy POLewu?

Do wyborów parlamentarnych zostało jeszcze dużo czasu. Na tyle dużo że na Lewicy zaczął się podział w sprawie drogi jaką do nich pójść. Część lewicy chce iść na jedną wspólną listę pod przewodnictwem PO i jej lidera Donalda. Stąd wtorkowy jej rozłam i powstanie koła.. PPS (Polskiej Partii Socjalistycznej). O planach powstania wcześniej niż szef Lewicy wiedział...Tusk. Nie raczył o tym poinformować swego opozycyjnego koalicjanta z bloku tzw. opozycji demokratycznej. Ostatni raz gdy PPS tworzył antyrządową koalicję nosiła ona nazwę "Centrolew". Ta teraźniejsza sadząc po nazwach partii będzie się nazywana "POLew". 

Pobawmy się więc w tym momencie w ekstrapolację wyniku wyborów parlamentarnych. Budzimy się dzień po uformowaniu rządu przez koalicję POLew. Ministrem finansów zostaje Izabela Leszczyna i zdradza najbliższe plany na szybki rozwój gospodarki..

  "Jeśli chcecie żeby ceny przestały rosnąć jak zwariowane, to trzeba spełnić jeden warunek: Polska musi mieć wolne sądy, wolne media i państwo musi przestrzegać wolności obywatelskich i praw człowieka."

Ministrem Edukacji i Nauki zostaje Adrian Zandberg "Generał Jaruzelski skutecznie rozbił masowy ruch, który chciał demokratycznego socjalizmu".

Ministrem rolnictwa Sylwia Spurek która przemawiając na Kongresie Kobiet przedstawia plany polityki wobec rolników. "Krowy są gwałcone, żeby zostać zapłodnione, żeby mogły urodzić, żeby mogły dawać mleko. Żadna krowa, tak jak żadna kobieta, nie daje mleka po prostu"..

Minister Kultury, tak zgadliście prawie warszawianka roku. Autorytet w dziedzinie sztuki ulicznej, happeningu.. Marta Lempart z mównicy sejmowej przedstawiając założenia podległego sobie resortu przywita się.                                                                                  Wysoki sejmie, Marszałkini, premierze, posłowie i posłanki POLewu. PiS i Konfederacja wypierdalać! W moim ministerstwie położymy nacisk na promowanie sztuki walczącej z dyskryminacją i wykluczeniem. Każdy sztuka teatralna czy filmowa musi zawierać odniesienie do każdej z dziewięćdziesięciu płci".

Na koniec znów Izabela Leszczyna, przyszły Minister finansów i Wicepremier w rządzie POLewu. Tak na zachętę, by głosować na POLew.

"Ludziom, pod rządami PiS-u, już niedługo będzie żyło się niestety gorzej, niż w czasach kiedy rządziła PO." 

Jak widać można będąc w opozycji krytykować władzę, za to że ludziom TERAZ żyje się lepiej nić pod jej rządami...

Też czekacie na rządy POLewu? 

Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka