Zygmunt Białas Zygmunt Białas
1088
BLOG

Zawody żołnierzy w Wuhan i koronawirus - 03.04.2020.

Zygmunt Białas Zygmunt Białas Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 2

Osobiście nie wiem, jaki to naprawdę wirus. Mogę tylko powtarzać informacje - i to głównie z USA, żeby nikt nie podejrzewał mnie o stronniczość. Ale z wielką ciekawością czytam i słucham także wieści z Chin.

No więc jeśli ten wirus jest chiński, to dlaczego został opatentowany w USA? (wraz z poradą, jak należy go leczyć).

US9415087B2 - Compositions and methods for treating coronavirus infection - Google Patents
https://patents.google.com/patent/US9415087

Sam prezydent Trump opowiada, ze żyje w przyjaźni i lubi chińskiego przywódcę, ale nie podobało mu się, że chińscy oficjele opowiadali, że to żołnierze USA przywlekli tego wirusa na międzynarodowe wojskowe zawody sportowe w Wuhan.

Posłuchajmy złotoustego prezydenta USA:

Exclusive: The US Army Brought COVID 19 to China with Fake ‘Military Games’ Team (March 12 story) – Veterans Today | Military Foreign Affairs Policy Journal for Clandestine Services
https://www.veteranstoday.com/2020/04/01/china-us-brought-covid19-to-china-during-army-games-hid-disease-in-us-as-influenza/

W październiku 2019 Amerykanie dowieźli na te zawody sportowe 172 żołnierzy (a tak naprawdę 369) do Wuhan, gdzie odbywały się Siódme Światowe Wojskowe Zawody Sportowe.

Ceremonia otwarcia 7-ch Wojskowych zawodow sportowych w Wuhanie (CISM)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=u3UOKwIoXo0&feature=emb_title

Okazało się, że amerykańscy zawodnicy byli tak beznadziejni, że widownia naśmiewała się z nich, a Chińczycy nazwali tych jankesów ‘żołnierzami od sosu sojowego'. I mimo, że USA ma największą armię na świecie, to zawodnicy US w Wuhan zajęli… 35 miejsce za takimi krajami jak Iran, Finlandia, i Słowenia.

I tak naprawdę wielu z tych ‘żołnierzy’ w ogóle nie brało udziału w zawodach; przebywali cały czas w pobliżu osławionego hurtowego rynku rybnego: Huanan Seafood Wholesale Market. Dokładnie tam, gdzie w parę dni po zakończeniu zawodów wybuchła zaraza wirusa. Ciekawe, że nie zachowały się żadne zdjęcia, żadne video amerykańskich zawodników.

Amerykanie wrócili do USA 28 października 2019 i w dwa tygodnie potem, zanotowano pierwsze osoby z objawami wirusa w Wuhan. Chińczycy przy całej swojej skrupulatności nie byli w stanie zidentyfikować ‘pacjenta zero’ czyli pierwszego nosiciela wirusa. Podejrzewali, że musiał to być ktoś z ‘zawodników’ USA.

Chińczycy mieli też informacje, że USA celowo dezinformowały publikę na temat tej grypy i ilości śmiertelnych ofiar. A ta ‘grypa’ to był wirus wyhodowany w wojskowym laboratorium broni biologicznej w stanie Waszyngton.

Chińczycy zaś twierdza, ze beznadziejne wyniki sportowe amerykańskich zawodników świadczą o tym, że to nie byli żołnierze, a tylko pracownicy biol-laboratorium z USA.  Przez cały czas zawodów przebywali w rezydencji tuż obok Hurtowego Targu Rybnego Huanan, akurat tam, gdzie wystąpiły pierwsze objawy wirusa.

Ale wystarczy oglądać tez i parę innych amerykańskich znanych publicystów i oglądać amerykańskie i angielskie programy publicystyczne, żeby się zastanowić, dlaczego jest tak duża rozbieżność informacji miedzy władzami USA a amerykańską publicystyką. I dlaczego prezydent USA przedstawia za każdym razem inne opinie. Polecam nie tylko dr. Rona Paula, Republikanina z Teksasu, byłego kandydata na prezydenta: dr Ron Paul nie przebiera w słowach: nazywa tę całą pandemię wielka mistyfikacja:

The Coronavirus Hoax. "Governments Love Crises" - Global ResearchGlobal Research - Centre for Research on Globalization
https://www.globalresearch.ca/coronavirus-hoax/5706636

Polecam też amerykański program pt. American Lawyer i programy Lee Campa - wnuka amerykańskiego generała. Jest jeszcze znakomity program 'Watching the Hawks', prowadzony przez syna amerykańskiego gubernatora, Jessie Ventury. Jessie ma swój własny program telewizyjny z Kalifornii pt. Jessie.

A w polskich źródłach można poczytać (na końcu artykułu w tabelce), że takie różne wirusy zostały opodatkowane w USA - i wszystkie wystąpiły w latach elekcyjnych w USA:

JAK OGŁOSZONO ŚWIATU "PANDEMIĘ" KORONAWIRUSA I WYPRANO MÓZGI MILIARDÓW LUDZI? - Odkrywamy Zakryte
https://www.odkrywamyzakryte.com/pandemia-koronawirusa-wyprala-mozgi-miliardow-ludzi/

Patenty?
All in election year

SARS: 2004
AVIAN: 2008
SWINE: 2010
MERS: 2012
EBOLA: 2014
ZIKA: 2016
EBOLA part deux: 2018
CORONA: 2020

A tymczasem Republikanin Jim Banks opowiada w Kongresie USA, że to Chiny mają zapłacić za ten amerykański… patent?

Rep. Jim Banks: Make China Pay for Coronavirus Costs Incurred by USA | CNSNews
https://www.cnsnews.com/article/washington/susan-jones/rep-jim-banks-make-china-pay-coronavirus-costs-incurred-usa


Opracowała:  Tiamat

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości