Telewizja Polska szykuje film o pedofilii wśród elit. Kurski: Będzie dym

Jacek Kurski. fot. Youtube
Jacek Kurski. fot. Youtube

Telewizja Polska przygotowuje film „Nic się nie stało” o pedofilii wśród elit. Za jego realizację odpowiada Sylwester Latkowski.

Data premiery filmu „Nic się nie stało” nie jest jeszcze znana. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl autorem produkcji jest Sylwester Latkowski, a w filmie będzie poruszony problem pedofilii wśród polskich elit. Od października działa profil twitterowy filmu. Na ostatni zdjęciu z planu widzimy Sylwestra Latkowskiego. Podpisano, że to jeden z ostatnich dni zdjęciowych.

O przygotowywaniu filmu „Nic się nie stało” Jacek Kurski wspomniał w wywiadzie w nowym numerze „Sieci”, przypominając pokazane w ostatnich latach przez TVP filmy dokumentalne. - Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową - pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu „Inwazja”. Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film „Pedofilia” Latkowskiego - stwierdził.

Film „Inwazja” wyemitowano w TVP1 kilka dni przed wyborami parlamentarnymi. Materiał dotyczył demonstracji na rzecz praw środowisk LGBT. Według Rzecznika Praw Obywatelskich film potęgował społeczną nienawiść wobec osób LGBT, naruszył ich godność i nieprawdziwie powiązał z pedofilią, manipulując faktami w sprawie Marszów Równości. Bodnar zwrócił się o do przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zbadanie tej sprawy.

W połowie maja, tydzień po udostępnieniu dokumentu „Tylko nie mów nikomu" Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii wśród księży, TVP Info po ponad 10 latach przerwy wyemitowało film dokumentalny „Pedofile” Sylwestra Latkowskiego z 2005 roku. - I zamawiamy nowy pt. „Nic się nie stało”. Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym - zaznaczył Jacek Kurski.

KJ


Lubię to! Skomentuj107 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo