168 obserwujących
9792 notki
25203k odsłony
  3732   0

Bronisław Komorowski trafi do jednego ze stołecznych szpitali

Bronisław Komorowski z maseczką na twarzy. Fot. PAP/Artur Reszko
Bronisław Komorowski z maseczką na twarzy. Fot. PAP/Artur Reszko

Zakażony koronawirusem były prezydent Bronisław Komorowski trafi do szpitala w Warszawie.  

Jego stan jest stabilny, do tej pory był hospitalizowany w Sejnach, obecnie jest karetką przewożony do stolicy - poinformowała szefowa biura b. prezydenta Anna Kulikowska. 

O tym, że Bronisław Komorowski jest zakażony koronawirusem, informował 12 listopada portal Onet. 

Dyrektor biura byłego prezydenta zapewniła, że stan jego zdrowia jest stabilny. – Pan prezydent był wcześniej w szpitalu w Sejnach i tam lekarze w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia podjęli decyzję, że lepsze specjalistyczne szpitale dla tego typu pacjentów z koronawirusem są w Warszawie. Stan jest stabilny, nic się nie pogorszyło, pan prezydent jest po prostu przewożony do lepszego szpitala – powiedziała Kulikowska. 

Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski mówi, że nie wie jak zaraził się koronawirusem.

Bronisław Komorowski od wybuchu pandemii, czyli od dziewięciu miesięcy, przebywał w swym domu w Budzie Ruskiej na Podlasiu. W powiecie sejneńskim, gdzie leży Buda Ruska, długo nie było ani jednego odnotowanego zachorowania. – To się zmieniło po imprezach rodzinnych – oceniał Komorowski. 

Były prezydent mówił, że nie wie, jak się zaraził. – To nauczka dla wszystkich, że można się zarazić zupełnym przypadkiem – mówił. 

KW

Lubię to! Skomentuj257 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości