PIŁKA NOŻNA ME 2020 TRENING REPREZENTACJI POLSKI/PAP/Marcin Gadomski
PIŁKA NOŻNA ME 2020 TRENING REPREZENTACJI POLSKI/PAP/Marcin Gadomski

Polska będzie dziś walczyć o awans. Jakie mamy szanse w starciu ze Szwecją?

Redakcja Redakcja Portfel Kibica Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Polska reprezentacja musi tylko pokonać Szwecję w Sankt Petersburgu, by awansować z grupy E do 1/8 finału Euro 2020. Początek o godz. 18. Jakie szanse mają Polacy i gdzie obejrzymy mecz?

Euro 2020: Polska walczy o awans

Szwecja wciąż prowadzi w grupie E. Po dwóch kolejkach Szwedzi prowadzą czterema punktami, tuż za nimi Słowacja z trzema punktami i Hiszpania z dwoma. Polska zajmuje co prawda ostatnie miejsce z jednym punktem, ale to wcale o niczym nie świadczy.

Wystarczy, że w dzisiejszym meczu pokonamy Szwecję - wtedy awans będziemy mieli murowany, być może nawet z 1. miejsca, jeśli Hiszpania zremisuje w meczu ze Słowacją.

Czytaj też:

Jakie mamy szanse?

Awans Polaków w Euro 2020 wcale nie jest tak abstrakcyjny, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim po przymusowej pauzie za dwie żółte kartki (w konsekwencji czerwoną) w meczu ze Słowacją, do gry wraca Grzegorz Krychowiak.

Oprócz tego Szwedzi są już pewni awansu, co prawdopodobnie odbije się w ich dzisiejszym składzie.

Mimo że walka będzie naprawdę trudna, kibice wierzą w zwycięstwo Polaków i to raczej na nich stawiają w zakładach.

Mecz Polska - Szwecja: gdzie oglądać online

Gdzie będziemy mogli obejrzeć walkę Polska - Szwecja? Mecz zobaczymy nie tylko w telewizji na kanale TVP 1 oraz TVP Sport. Spotkanie można oglądać również online na streamie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. W serwisie Ipla dostępny będzie również płatny stream.

WP

Zobacz także:


Komentarze

Inne tematy w dziale Sport