Samuela Górska zachwala Konfederację. „Nie chcę żydostwa i LGBT”. Jest reakcja

Samuela Górska zachwala Konfederację. „Nie chcę żydostwa i LGBT”. Jest reakcja. Fot. Youtube/Instagram
Samuela Górska zachwala Konfederację. „Nie chcę żydostwa i LGBT”. Jest reakcja. Fot. Youtube/Instagram
Samuela Górska wzięła udział w imprezie Konfederacji. Uczestniczka programu „Top Model” tłumaczyła, że popiera ją m.in. dlatego, że „nie chce żydostwa i LGBT”. Jej wypowiedź usunięto po kilkunastu godzinach z oficjalnych kanałów ugrupowania, a przedstawiciele jej branży zapowiadają wobec niej ostracyzm.

- Konfederacja to jest drużyna mega młodych sympatycznych facetów, nie tylko facetów, bo są też świetne babki, z wielkim entuzjazmem, pomysłem na gospodarkę, na życie społeczne. Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są. Tylko Konfederacja mam wrażenie zapewnia taką normalność - powiedziała modelka, która pojawiła się na plenerowej imprezie ugrupowania.

Samuela Górska zachwala Konfederację. „Nie chcę żydostwa i LGBT”

Samuela Górska tłumaczyła też, że Konfederacja cieszy się jej poparciem, gdyż jest „totalnie przeciwko socjalizmowi”. - Ja nie życzę sobie, by z moich wypracowanych pieniędzy, ktoś mi to zabierał i dawał tym, którzy sobie nie radzą albo nie chce im się po prostu - powiedziała uczestniczka jednej z edycji „Top Model”.

Polecamy:

Wiele wskazuje na to, że Samuela Górska będzie miała okazję pokazać, jak dobrze sobie radzi i jak bardzo chce jej się wypracowywać pieniądze w sytuacji, kiedy cała branża zna jej poglądy.


Samuela Górska „nie chcę żydostwa i LGBT”. Ostracyzm w branży

Modelka spotkała się miażdżącą krytyką ze strony Maffasion, projektanta Marka Sieradzky’ego czy uznawanej za wyrocznię Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

To jest pani Samuela. Ta pani jest modelką. Jak mi piszecie, ma bardzo znanych i przynajmniej oficjalnie, bardzo tolerancyjnych celebryckich znajomych, którzy kiedy to wypada, ładują sobie tęcze albo inne milutkie i przyjazne nakładki na profilowe. (...) Karierę ma zapewnioną: reklamówka Orlenu i Gazety Polskiej już się kreci, a stolik komentatorki w TVP pewnie czeka. Brawo. Kariera na te czasy. (...) A Samuela to hebrajskie imię. Żydowskie - zauważa naczelna komentatorka RP.


Samuela Górska zachwala Konfederację. Marki wycofują się ze współpracy z modelką

"Mamy rok 2021. Zaraz kolejna rocznica Powstania Warszawskiego. Odradza się, w blasku fleszy i przy poparciu polityków i skretyniałych mediów, nietolerancja, ksenofobia i faszyzm. Szczepionka drugiej wojny już nie działa. Czarno białe stosy trupów w nazistowskich obozach zagłady na nikim nie robią wrażenia. To było dawno. Można oficjalnie, do kamery z uśmiechem powiedzieć, że nie chce się »żydostwa«. To przykre" - dodała Karolina Korwin-Piotrowska.

Na nagranie zareagowały też marki, z którymi współpracuje Samuela Górska. Kubota, Kossie, Be in Top, Marek Sieradzky i LE PRIVE odcięli się od poglądów modelki, z którą współpracowali i zapowiedzieli, że więcej się to nie powtórzy.

Samuela Górska zachwala Konfederację. Janusz Korwin-Mikke: proszę! Są rozsądne kobiety

Samuela Górska zdobyła za to sympatię Janusza Korwin-Mikkego. Lider Konfederacji wydawał się co prawda nieco zaskoczony, że „są rozsądne kobiety, które wychwytują z programu Konfederacji to, co najważniejsze”, ale zgodził się z przekazem modelki. 

„I jasne, że z żydo-komuną trzeba ostro walczyć, bo Żydzi to na ogół ludzie bardzo inteligentni, więc żydo-komuna to najbardziej niebezpieczny odłam komuny!” - napisał na Twitterze.

MD

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj252 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka