Imelda Staunton jako Królowa Elżbieta II w "The Crown". Podobna?

YouTube/DutchHPfan1992/Harry Potter and the Order of the Phoenix - Dolores Umbridge v.s. Harry Potter
YouTube/DutchHPfan1992/Harry Potter and the Order of the Phoenix - Dolores Umbridge v.s. Harry Potter
Fani nie mogą doczekać się 5. sezonu „The Crown”. Prace nad serialem trwają, a twórcy zaczynają dzielić się z fanami pierwszymi smaczkami z planu i nie tylko. Wczoraj ukazało się zdjęcie Imeldy Staunton, która w serialu zagra królową Elżbietę II.

Imelda Staunton jako królowa Elżbieta II

Informacja o tym, że w rolę królowej Elżbiety II w netfliksowym serialu wcieli się Imelda Staunton, znana między innymi z filmu „Harry Potter i Zakon Feniksa”, pojawiła się w styczniu 2021 roku.

Wybór był szeroko komentowany w mediach. Teraz fani ujrzeli jak Staunton prezentuje się w nowej roli - w mediach społecznościowych zamieszczono zdjęcie aktorki ucharakteryzowanej na królową, które spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Podobna?


Zobacz także:

Nowe twarze w 5. sezonie "The Crown"

W 5. sezonie "The Crown" zobaczymy kilka nowych twarzy. Ostatnią z informacji, którymi podzielili się twórcy serialu było to, że w role Johna Majora, byłego premiera Wielkiej Brytanii w latach 1990-1997 wcieli się Jonny Lee Miller, którego znamy m.in. z kultowego filmu "Trainspotting". Jednak jego najlepiej ocenioną kreacją aktorską jest Sherlock Holmes, w którego wcielił się w serialu "Elementary".

Oprócz tego w najnowszym sezonie "The Crown" zobaczymy również Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany, Dominica Westa jako księcia Karola, Jonathana Pryce'a w roli księcia Filipa i Lesley Manville jako księżniczkę Małgorzatę.

Data premiery najnowszej serii "The Crown" nie została jeszcze potwierdzona, ale nowe twarze w serialu będziemy mogli oglądać najpewniej w 2022 roku.

To jeszcze nie koniec!

Początkowo 5. sezon "The Crown" miał być jednocześnie ostatnim. Takie przynajmniej było stanowisko twórcy serialu Petera Morgana jeszcze w styczniu 2020 roku. W ubiegłym roku w sierpniu Morgan ogłosił jednak, że postanowił „wrócić do pierwotnego pomysłu” i stworzyć 6 sezonów "The Crown", co umożliwi "oddanie bogactwa i złożoności fabuły".

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura