Tak wolne chwile spędzał Putin. Zdjęcia Kremla z Syberii

Władimir Putin na Syberii. Fot. Kreml
Władimir Putin na Syberii. Fot. Kreml
Łowienie ryb, dzika przyroda, szum rzek i towarzystwo ministra obrony Siergieja Szojgu - Kreml opublikował zdjęcia Władimira Putina z krótkiego wrześniowego urlopu.

Na stronach internetowych państwa rosyjskiego opublikowano 20 fotografii z wyprawy Putina na Syberię. Polityk udał się tam po podróży roboczej na Daleki Wschód na początku września.

Z udostępnionych zdjęć widać wypoczętego przywódcę Rosji, który łowi ryby, zażywa świeżego powietrza w syberyjskich lasach. Wraz z ministrem Szojgu, Putin zwiedzał rezerwaty przyrody, gdzie obserwował jelenie i dzikie niedźwiedzie.  

Rosyjski prezydent w połowie września informował, że pozostanie kilka dni w samoizolacji po tym, jak dziesiątki osób z jego najbliższego otoczenia zachorowały na COVID-19. Putin musiał wobec tego odwołać przyjazd na szczyt postsowieckich państw z Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym, który zorganizowano w Tadżykistanie. 

Kreml często ociepla wizerunek swojego lidera. Widzieliśmy już zdjęcia Putina na koniu, z bronią w ręku na polowaniach, czy uprawiającego boks. Dodatkowym smaczkiem dla zagranicznych agencji jest nazwisko współtowarzysza wyprawy na Syberię - Szojgu jest typowany na następcę Putina na fotelu prezydenckim. 

Zobacz też: 

Festiwal filmowy w Gdyni. Holland: Szczepionka Holokaustu i gułagów przestała działać

O Tusku, śmierciach w pandemii, urodzinach Mazurka. Lider PSL w rozmowie z Salonem24

Nieoczekiwane skutki Brexitu. Problem z benzyną. Zamknięte stacje, ogromne kolejki


GW


Zobacz galerię zdjęć:

Władimir Putin przechadzał się po Syberii. Fot. PAP/EPA
Władimir Putin przechadzał się po Syberii. Fot. PAP/EPA Strzelba była nieodłącznym elementem polowań. Fot. PAP/EPA Putin oglądał piękne widoki. Fot. PAP/EPA Putin zaszczepił się rosyjskim preparatem Sputnik V. Fot. PAP/EPA
Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka