Morawiecki spędził czas z rodziną w "niezwykłym miejscu". Bardzo osobisty wpis premiera

Morawiecki z rodziną. fot. Facrbook
Morawiecki z rodziną. fot. Facrbook
Premier Mateusz Morawiecki podzielił się na Facebooku zdjęciami z weekendu spędzonego z rodziną. "Jedno z najbardziej niesamowitych miejsc na świecie" - napisał.

Premier Mateusz Morawiecki  podzielił się zdjęciami z minionego weekendu, który udało mi się spędzić z żoną i dziećmi.

Morawiecki o weekendowej "eskapadzie"

"Złota polska jesień to piękny czas. Warto wtedy wyjechać poza rogatki swojego miasta czy wioski. I nam wreszcie udało się wspólnie wyrwać – tym razem w okolice Krakowa, ale i na Wawel czy na przecudny krakowski Rynek. Po tygodniu pełnym wyzwań spędziłem niedzielę z żoną i naszymi dziećmi" – napisał na Facebooku Morawiecki. Stwierdził, że dzieci od dawna namawiały go na wizytę w Kopalni Soli w Wieliczce.

"Udało się. Tu każdy czuje się jak odkrywca, bo to jedno z najbardziej niesamowitych miejsc na świecie" – podkreślił Morawiecki.

"A także Stare Miasto w Krakowie, Sukiennice, Bazylika Mariacka – które wraz z kopalnią jako jedne z pierwszych na świecie wpisane zostały na listę UNESCO. Tu z każdej ściany i obrazu patrzy na nas niesamowita polska historia. Szkoda, że trzeba już wracać do domu, ale zachęcam wszystkich do zwiedzania Polski razem z najbliższymi" – relacjonował premier.

Nawiązanie do podcastów

Mateusz Morawiecki obiecał częściej robić "takie małe eskapady". "Polska kryje w sobie wiele arcypięknych zakątków, wspaniałych miejsc kultury, architektury. No i ta przyroda jak z bajki!" – napisał.

Później nawiązał do obietnicy, że raz w tygodniu będzie występował w podcaście ze swoim osobistym przesłaniem. KPRM uruchomiła ostatnio nowy kanał komunikacji Morawieckiego i masowy newsletter.

"Nie obiecuję regularności jak z podcastami ale będę się starał!" – zakończył szef rządu swój wpis.

Do swojego wpisu na Facebooku premier dołączył zdjęcia z żoną Iwoną i dziećmi. Zobaczcie sami!

KJ

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj173 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka