Robert Lewandowski. fot. Facebook
Robert Lewandowski. fot. Facebook

Lewandowski zdobędzie Złotą Piłkę? W sieci pojawiły się przecieki z głosowania

Redakcja Redakcja Robert Lewandowski Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Zwycięzcę Złotej Piłki poznamy oficjalnie dopiero za miesiąc, ale głosowanie już się zakończyło. Na Twitterze pojawił się przeciek, sugerujący, że nagrodę otrzyma w tym roku Robert Lewandowski.

Oficjalnego zdobywcę Złotej Piłki poznamy na gali  29 listopada w Paryżu. Plebiscyt "France Football" organizowany jest po rocznej przerwie. Dwa lata temu nagroda przypadła Leo Messiemu.

Czytaj też:  "Gotówka" dla kadry, czyli Matty Cash został Polakiem

Trzech faworytów do zwycięstwa

Hiszpańska "Marca" twierdzi, że wyścig o zwycięstwo w plebiscycie toczyć będą między sobą Messi, Karim Benzema oraz Robert Lewandowski.

Na Twitterze znalazł się przeciek we wpisie na Twitterze jednego z francuskojęzycznych kont. Ktoś opublikował rzekome wyniki głosowania. Zwycięzca okazuje się Polak.

W opublikowanym rankingu nie widać m.in. liczby punktów rzekomo drugiego Leo Messiego. Robert Lewandowski miał rzekomo dostać 627 punktów, a trzeci Karim Benzema - 526. Dla uwiarygodnienia swojego przecieku, autor profilu w komentarzu do swojego wpisu zamieścił przecieki wyników "Złotej Piłki" za 2019 i 2018 rok, które - co do zwycięzców - sprawdziły się na gali "France Football".


Czytaj też:  Lotto zagra w kosza o medal w Paryżu

Boniek: "A jednak..."

Czyżby w przecieki uwierzył Zbigniew Boniek? Na Twitterze dodał wymowny wpis: "A jednak…. Balon D’Or". Ballon d'Or to francuska nazwa konkursu, a klaszczące dłonie sugerują gratulacje. Czy dla Roberta Lewandowskiego?

Co roku w mediach społecznościowych pojawia się dużo tego typu przecieków, więc zapewne nie należy się nim sugerować. Chcielibyśmy jednak, aby ten okazał się prawdziwy.

Czytaj też:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj4 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport