MMA VIP 3: w walce mieszanej na gali Najmana mężczyzna powalił kobietę na kolana

Instagram/_mma_vip
Instagram/_mma_vip
Michał "Polski Ken" Przybyłowicz i Wiktoria Domżalska spotkali się w klatce MMA VIP. Była to już druga walka mieszana w historii gali MMA VIP 3. Mężczyzna bez sentymentu znokautował dziewczynę.

Na gali Najmana MMA VIP w klatce spotkała się po raz kolejny para mieszana - Polski Ken walczył z Wiktorią Domżalską. 

Polski Ken znokautował Wiktorię Domżalską

Polski Ken, który swoją popularność zawdzięcza licznym operacjom plastycznym, które miały sprawić, że upodobni się do Kena - partnera lalki Barbie stanął do walki w klatce z Wiktorią Domżalską. Dziewczyna nie jest co prawda celebrytką, ale od niedawna trenuje MMA i wrestling. Ich starcie nie trwało zbyt długo - kiedy na Wiktorię poszły pierwsze ciosy, dziewczyna chyba się przestraszyła i właściwie poddała - odwróciła się, pozwalając rywalowi uderzać się w głowę.


To starcie wywołało poruszenie w mediach. Niektórzy zwracają uwagę, że to nie w porządku, by pozwalać na tego typu walki.

Zobacz: Zmiana czasu 2021. Znowu musimy przestawiać zegarki, a miał być to już ostatni raz

Walkę skomentował nawet poseł Tomasz Jaskóła.

"Nie wiem, kto organizuje, kto ogląda gdziekolwiek coś takiego? Polski Ken? Kto to u licha jest? Robienie jednak z jakieś części sportów walki karykatury. To jest poziom tych, co ostatnio z liścia się uderzali. Najgorsze jest w PL na to zapotrzebowanie, co pokaz. kondycję umysł" - napisał.

Za obopólną zgodą

Trzeba zaznaczyć, że zawodnicy zgodzili się na walkę, za którą otrzymali niemałe pieniądze - wynagrodzenie za takie walki sięga często nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, kwestie moralne czy etyczne schodzą więc często w obliczu wielkich pieniędzy na dalszy plan.

Kolejną ciekawostką po walce Polskiego Kena z Domżalską jest to, że mężczyzna miał przyjąć oświadczyny od swojego chłopaka po zakończonej walce.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj37 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport