Kolejna śmierć w Złotych Tarasach. Nieoficjalnie: próba samobójcza

Tragedia w Złotych Tarasach. Druga w ciągu pięciu dni.
Tragedia w Złotych Tarasach. Druga w ciągu pięciu dni.
W Złotych Tarasach w Warszawie doszło do kolejnej tragedii w ostatnim czasie. We wtorek z czwartego piętra na poziom -1 spadła młoda kobieta, ok. 40 lat. "Super Express" twierdzi, że wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo.

- Około godziny 14:30 dotarła do nas informacja, że z poziomu +4 na poziom -1 upadła młoda kobieta w wieku około 40 lat. Niestety zginęła na miejscu - oświadczył Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Klientka galerii handlowej spadła z kilkudziesięciu metrów. Mimo natychmiastowego wezwania pomocy: policji, karetki pogotowia i straży pożarnej, kobiety nie udało się uratować. 

Do wypadku doszło w Złotych Tarasach w godzinach popołudniowych 2 listopada. Policja i prokuratura badają przyczyny tragedii, a "Super Express" podaje, że była to prawdopodobnie próba samobójcza. "Wstępne ustalenia reporterów SE wskazują, że kobieta targnęła się na swoje życie" - napisał tabloid. 

W Złotych Tarasach ostatnio zaledwie 5 dni temu doszło do upadku z wysokości, a ofiarą był mężczyzna w wieku ok. 40 lat. Policja twierdziła, że doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. 

Śmierć w Złotych Tarasach. Na miejscu zginął mężczyzna

GW


Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości