Kto naprawdę pobił Ewelinę Ślotałę?

Ewelina Ślotała opublikowała zdjęcia, jak wyglądała po pobiciu. Fot. Instagram
Ewelina Ślotała opublikowała zdjęcia, jak wyglądała po pobiciu. Fot. Instagram
Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka (były reprezentant Polski, piłkarz Wisły Płock, ŁKS i Widzewa), Ewelina Ślotała opublikowała na Instagramie swoje dramatyczne zdjęcia. Ma na nich skatowaną zakrwawioną twarz, płacze. Na jednym ze zdjęć widać wielki siniec pod okiem.

Drastyczne zdjęcia twarzy modelki

Modelka umieściła też zdjęcie wiadomości, którą miała wysłać do swojego partnera. Czytamy na nim: „Masz sprzątaczkę, kierowcę i innych pomocników, jak deklarowałeś możesz, albo Ty, albo ktoś z Twojej obsługi „zawozić i przywozić Martinka, gdy ja jestem chora”. Potrzebujemy Twojej pomocy kolejny raz, a Ty kolejny raz odpisujesz „Sp..laj”? Ani w moim, ani w jakimkolwiek otoczeniu takie słowa nie są akceptowane.”

W drugim jej wpisie na Instagramie czytamy: „Brak mi słów na tyle, że zwyczajnie wrzucam zdjęcia przemocy psychicznej, z którą każda z nas może się zmagać każdego dnia. System prawny nie radzi sobie z takimi sprawami przemocy w rodzinie. A nawet jak to było w moim przypadku: połamaniu twarzy i spędzeniu ponad 9 dni w najlepszym szpitalu na ulicy Lindleya”.

Z wpisu Ślotały nie wynika, kto miałby być sprawcą przemocy, ale na portalach internetowych pojawiły się sugestie jednoznacznie wiążące agresora z Jakubem Rzeźniczakiem.

image
Zdjęcia, które Ewelina Ślotała opublikowała na Insta Stories.

Ślotałę miał pobić jej aktualny mąż

Tymczasem, jak ustalił „Salon24” sprawa dotyczy wydarzeń sprzed 5 lat, które miały miejsce latem 2016 roku w Hiszpanii, w Maladze. Ślotałę miał pobić jej aktualny mąż, biznesmen Marcin Ś., którego zatrzymano i aresztowano. W październiku 2016 roku został za to skazany przez sąd w Maladze na 2 lata więzienia w zawieszeniu. Marcin Ś., to znana postać w polskim biznesie, wieloletni członek Polskiej Rady Biznesu, dziś jest wspólnikiem Marcina Rywina i Jacka Olechowskiego (synów Lwa Rywina i Andrzeja Olechowskiego) w firmach brokerskich Attis Broker i MJM Holdings.

Jakub Rzeźniczak nie odbierał telefonu i nie odpisywał na nasz SMS. Z Eweliną Ślotałą nie udało nam się skontaktować. Nie wiadomo, dlaczego wrzuciła stare zdjęcia.

BK


Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo