Bąkiewicz zbierał na Marsz Niepodległości. Allegro usunęło licytację obiadu z nim

Robert Bąkiewicz podczas konferencji . fot. Nicole Wójcik/wikimedia
Robert Bąkiewicz podczas konferencji . fot. Nicole Wójcik/wikimedia
Allegro usunęło aukcję obiadu z Robertem Bąkiewiczem. Dochód z licytacji miał być przeznaczony na wsparcie organizacji Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Także serwis PayPal zablokował konto Stowarzyszenia.

Allegro usunęło aukcję obiadu z Robertem Bąkiewiczem

Dlaczego Allegr usunęło aukcję Bąkiewicza? - Przyczyna jak zawsze w takich przypadkach, enigmatyczna - napisano na profilu Marszu Niepodległości na Twitterze. Do wpisu załączono zrzut ekranu z Allegro. Wyjaśnia on, że aukcja została usunięta z powodu "naruszenia zasad obowiązujących na Allegro".


Na wpis odpowiedziało Allegro. - Tego typu aukcje należy wystawiać jako charytatywne - wyjaśniono. - Gdyby był problem to oczywiście pomożemy - dodano.

Czytaj też:

PayPal blokuje konto Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

W tym tygodniu serwis PayPal zablokował konto Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Chciało zebrać 340 tys. zł na pokrycie kosztów tegorocznego Marszu Niepodległości. 
– Po raz kolejny staliśmy się ofiarą prześladowań monopolistycznych koncernów - stwierdziło biuro prasowe Stowarzyszenie.

Organizacja nie daje jednak za wygraną. Obecnie zrzutka na pokrycie kosztów tegorocznego Marszu Niepodległości trwa  na stronie Twojazbiórka.pl. Bąkiewicz podał także bezpośrednie konto Stowarzyszenia i wystawiono też na licytację na Allegro obiad z Krzysztofem Bosakiem oraz zwiedzanie Sejmu i kawę z Robertem Winnickim.


Czytaj także:


KJ

Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka