Policja wjechała na firmową wigilię. Pracownicy rzucili się sobie do gardeł

YouTube/The Office
YouTube/The Office
Święta to magiczny czas - okres pojednania, przebaczenia... Tego wszystkiego zabrakło podczas firmowej wigilii. Pracownicy zamiast dzielić się opłatkiem i obrzucać się prezentami, wymienili się wyzwiskami i obrzucili pięściami. Musiała interweniować policja.

Zamiast dzielić się opłatkiem, czy wymieniać prezentami – uczestnicy firmowych wigilii obrzucali się wyzwiskami. Świąteczne spotkania dwóch firm w restauracji w Koninie zakończyła interwencja policji.

Miało być magicznie

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w jednej z restauracji w Koninie (wielkopolskie). Jak powiedział oficer prasowy KMP w Koninie asp. Sebastian Wiśniewski, „doszło tam do awantury pomiędzy pracownikami dwóch firm. Na miejsce zostało skierowanych 6 patroli policji, z uwagi na liczbę osób biorących udział w tych spotkaniach” – powiedział.

– Interwencja zakończyła się na miejscu, strony zostały pouczone o możliwościach prawnych wniesienia zawiadomienia. Zabezpieczony został również monitoring w przypadku, gdyby miało tam dojść do przestępstwa ściganego z urzędu – dodał.

Wiśniewski wyjaśnił, że z informacji, które posiada wynika, że spotkania – mimo, że odbywały się w jednej restauracji – to miały miejsce w dwóch osobnych salach.

Wymienili się wyzwiskami i przystąpili do rękoczynów

– W pewnym momencie pomiędzy pracownikami tych firm doszło do jakiejś potyczki słownej, a później do przepychanek. Pozostali uczestnicy spotkań wigilijnych wezwali więc na miejsce policję – podkreślił.

Dodał, że dotychczas w sprawie nikt nie został zatrzymany.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo