Po szczepionce staniesz się homoseksualistą? Korwin: za tym się kryje jakaś dziwna afera

Twitter/Antyfoliarz.pl
Twitter/Antyfoliarz.pl
Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego większość lekarzy jest znachorami przekupionymi przez koncerny farmaceutyczne, a za samą szczepionką "kryje się jakaś dziwna akcja". Jej celem miało być "zwiększenie skłonności homoseksualnych?"

Janusz Korwin-Mikke stwierdził w swoim filmiku, że za szczepieniami "kryje się jakaś dziwna akcja"... Jego zdaniem większość lekarzy została przekupiona, a same szczepienia miały na celu "zwiększenie skłonności homoseksualnych".

Zaszczepiłeś się i zacząłeś czuć pociąg do osób tej samej płci?

Jeśli tak, Janusz Korwin-Mikke przewidział wcześniej, że tak może być. W swoim filmiku opowiada o tym, jak lekarze są zamieszani w potężny spisek przeciwko ludzkości. Tłumaczy, dlaczego zależy im na tym, by pandemia trwała jak najdłużej.

- Ja po prostu nie rozumiem tych ludzi - zaczyna swoją wypowiedź "krul" -  ci wszyscy "szczepiacy", to są jayś dziwni ludzie, głusi na wszelkie argumenty - stwierdza.

Zdaniem Korwin-Mikkego osoby, które się zaszczepiły zawierzyły "znachorom".

- Znachorów jest zawsze więcej niż lekarzy. Problem polega na tym, że dziś znachorzy mają białe kitle i mają dyplomy lekarskie, ale oni są wszyscy przekupieni przez firmy, które robią szczepionki. Lekarz w tej chwili za leczenie covidu dostaje trzy razy więcej pieniędzy niż przedtem, lecząc inne choroby - stwierdza.

Według Korwin-Mikkego nic więc dziwnego, że lekarzom zależy wobec tego na tym, by pandemia trwała jak najdłużej.

Okazuje się, że to jednak nie wszystko. Zdaniem Korwin-Mikkego za tym kryje się coś jeszcze.

- Sam nie wiem co... Są podejrzenia, że tu chodzi o to, żeby te mRNA dawało większe skłonności do homoseksualizmu - mówi.

- Nie wiadomo o co w tym chodzi - przyznaje Korwin Mikke, ale jak zauważa "coś w tym jest dziwacznego, co nie wyszło tym ludziom".

- Jestem prawie pewien, że za tym się kryje jakaś dziwna afera - stwierdza.

mRna - "m", bo "modyfikują" RNA

- Zwróćmy uwagę, że szczepionki mRNA, to są szczepionki, które oddziałują, jak sama nazwa wskazuje, na nasze RNA, a mRNA to jest po prostu skrót od "modyfikacji" RNA i, proszę państwa, to nie jest obojętne dla organizmu - ostrzega Korwin-Mikke.


Wygląda na to, że klienci mBanku też powinni być czujni...

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj145 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka