Ministrowie z PiS cytowali pytania Q&A. Schreiber krótko o aktywności żony Marianny

Łukasz Schreiber i Marcin Horała podczas czatu na żywo.
Łukasz Schreiber i Marcin Horała podczas czatu na żywo.
Marcin Horała i Łukasz Schreiber wystąpili w czacie na żywo i odpowiadali na pytania internautów. Tych pojawiło się sporo, a część najbardziej dziwnych została odczytana na wizji. - K...as i aparatczyk - brzmiała jedna z przesłanych opinii podczas Q&A.

"Flip i Flap", "głupi i głupszy", "k...as i aparatczyk", "razem nazbieracie IQ pisiąt", "dzbany", "przygłupy", "barbarzyńcy", "opóźniony z pastuchem" - Schreiber i Horała cytowali o sobie wpisy komentujących czat, co wprawiało ich w śmiech. 

 

Schreiber zapowiadał wcześniej, że politycy PiS rozwieją wiele wątpliwości na temat Polskiego Ładu czy Tarczy Antyinflacyjnych. - Podzielimy się z Państwem swoimi spostrzeżeniami, opowiemy o bieżących wydarzeniach ze świata polityki (i nie tylko), a także rzecz jasna odpowiemy na pytania, które otrzymujemy na co dzień, dotyczące m.in. walki z inflacją w ramach Tarczy Antyinflacyjnej, Polskiego Ładu, bezpieczeństwa Polski i Polaków oraz wyzwań na najbliższy rok - mówił szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. 

Zobacz: 

Przełomowa deklaracja Bidena, wspomniał o Polsce. To oznacza pewną wojnę z Rosją?

Kaszubi wściekli na odcinek serialu "Na dobre i na złe" z Żebrowskim. Co tam się wydarzyło

Jedno z pytań do Schreibera dotyczyło aktywności Marianny Schreiber, która wielokrotnie popierała opozycję w sporach z rządzącymi, a nawet przymierzała się do założenia własnego ugrupowania. Modelka niemal codziennie na Twitterze opowiada o kulisach małżeńska z ministrem rządu PiS. 

- Nie zabieram głosu w tej sprawie, bo nie widzę powodu. Odkąd jestem w polityce, to konsekwentnie w żadnym moim materiale nie ma żony ani dzieci. Nie podejmowałem nigdy takich prób ocieplania wizerunku - zapewnił Schreiber. 

„Ochrona polskiej granicy wschodniej” – moneta kolekcjonerska NBP

- Uważałem zawsze, że zdobywanie głosów w taki sposób sposób jest nieuczciwe. Takie pytania jednak warto kierować do tych polityków, budujących swoją popularność (na rodzinie - przyp. red.) - odparł współpracownik premiera Mateusza Morawieckiego. 

- Dziękujemy z Marcinem Horałą, że byliście z nami na Q&A! Odpowiedzieliśmy na dziesiątki pytań. Cieszy nasz Państwa aktywność - setki komentarzy, żywa dyskusja i naprawdę wysoka oglądalność. Pewnie nie udało nam się odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale myślę, że to nadrobimy - napisał po Q&A Schreiber. 

- Wśród pytań znalazło się to jedno z trudniejszych - odnotowała Marianna Schreiber.

 

Czytaj więcej: 

Polska fiskalizuje inflację. I bardzo dobrze

Lockdown dla zaszczepionych? Prof. Gut: Często bywa, że musimy płacić za błędy innych


GW

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka