Media: Gersdorf świadkiem tragicznego wypadku. Nie zareagowała

By Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74301259
By Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74301259
Była I Prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf była świadkiem tragicznego wypadku na drodze S8 pod Zambrowem - informuje tvp.info. Portal publicznej telewizji dodał, że motocyklista stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w ekrany akustyczne przy jezdni. Gersdorf przejeżdżała obok zdarzenia, ale nie udzieliła pomocy poszkodowanemu. Nie zadzwoniła też na policję, by poinformować o tragicznym wypadku.

Prof. Małgorzata Gersdorf może mieć poważne kłopoty. Policja poszukuje świadków wypadku z piątkowego poranka na drodze S8 w Zambrowie na Podlasiu. Mundurowi zabezpieczyli nagrania, na których widać Subaru z dwoma pasażerami, który zatrzymuje się tylko na chwilę po uderzeniu motocyklisty w ekrany akustyczne. 

Według źródeł tvp.info, świadkami, na oczach których doszło do tragedii, byli Małgorzata Gersdorf i jej mąż, Bohdan Zdziennicki, dawny prezes Trybunału Konstytucyjnego. Portal Radia Gdańsk podawał pierwotnie, że "pojazdem, który mógł brać bezpośredni udział w zdarzeniu, podróżowały dwie osoby objęte immunitetem sędziowskim". Na miejscu zginął 26-letni mężczyzna - prawdopodobnie stracił panowanie nad motocyklem. 

Zobacz: 

Kopalni złota na Kamczatce grozi bankructwo. Wszystko przez sankcje

Proputinowska szajka dążyła do przewrotu w Niemczech. Szokujące doniesienia

Wiślacki Smok jest chory. Trwa akcja pomocy dla pana Stanisława, maskotki Wisły Kraków


GW

Lubię to! Skomentuj67 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości