Miedwiediew chciał sprowokować, skandaliczny wpis. Kontra Ukrainy bezcenna

Ukraina była, jest i będzie. A gdzie będzie Miedwiediew za dwa lata – oto jest pytanie. fot. salon24.pl
Ukraina była, jest i będzie. A gdzie będzie Miedwiediew za dwa lata – oto jest pytanie. fot. salon24.pl
Skandaliczny wpis Dmitrija Miedwiediewa, byłego prezydenta Rosji doczekał się odpowiedzi ze strony Ukrainy. Doradca ukraińskiego prezydenta Mychajło Podolak nazwał Miedwiediewa "małym człowiekiem", ale to nie wszystko. Kontra była znacznie bardziej wyrafinowana.

Dmitrij Miedwiediew znów o sobie przypomina. Prowokujący wpis na Telegramie

W środę były prezydent i premier Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew zamieścił na Telegramie wpis, w którym napisał, że "Ukraina chce w ramach ustawy Lend Lease kupić od +swoich zamorskich właścicieli+ gaz, ale zapłacić za niego za dwa lata. „Pojawia się jednak pytanie. Kto powiedział, że Ukraina w ogóle za dwa lata będzie na mapie?”.

Doradca prezydenta Ukrainy: Miedwiediew to mały człowiek z wielkimi kompleksami

Na odpowiedź Ukrainy nie trzeba było długo czekać. 

"Gdyby rosyjski imperializm miał oblicze, byłaby to twarz Dmitrija Miedwiediewa. To mały człowiek z wielkimi kompleksami, który może zwrócić na siebie uwagę i utwierdzić się w swojej wielkości, jedynie plując jadem w stronę Ukrainy i grożąc światu" - napisał w środę na Twitterze doradca prezydenta Ukrainy Mychajło Podolak.

"Ukraina była, jest i będzie. A gdzie będzie Miedwiediew za dwa lata – oto jest pytanie" - zakończył doradca prezydenta Zełenskiego.


SW

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka